بهترین زمان سفر به فلورانس

فلورانس از شهرهای تاریخی کشور ایتالیا می باشد که مورد توجه بسیاری از جهانگردان قرار دارد. اما سفر به این شهر دوست داشتنی در زمان هایی از سال دلپذیرتر است که در ادامه بهترین زمان سفر به فلورانس را برای شما کاربران گرامی توصیف می کنیم.
به طور کلی آب و هوای این شهر در فصل زمستان بسیار سرد و در فصل تابستان بسیار گرم همراه با رطوبت می باشد. کمترین دمای شهر در ماه های آذر و بهمن اتفاق می افتد و بیشترین دما هم در ماه های تیر و مرداد جریان دارد.
البته به طور تقریبی می توان گفت که بارش باران در تمام اوقات سال رخ می دهد و همین امر دلیلی بر تلطیف دما می باشد. در فصل پاییز آب و هوای شهر بسیار لذت بخش است که گردشگران تور فلورانس می توانند از قدم زدن در سطح شهر لذت ببرند.

در فصول گرم سال شاهد حضور سیل عظیمی از توریست ها در این شهر می باشیم که اغلب آن ها در ماه های تیر و مرداد راهی این شهر می شوند. در بازه های زمانی بهار و تابستان آب و هوای شهر فلورانس بسیار مناسب است و می توان بهترین زمان سفر به فلورانس را این دو فصل دانست. ماه های اردیبهشت، خرداد و شهریور زمانی خلوت تر با آب و هوای مناسب می باشد که گردشگران تور ایتالیا می توانند برای سفر خود انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که بگوییم در بازه زمانی 10 تیر تا 10 شهریور روزهای تعطیل در کشور ایتالیا، بیشتر از هر زمانی است که این امر ممکن است مشکلاتی را برای توریست های تور فلورانس ایجاد کند.
در فاصله زمانی فروردین تا شهریور (علی الخصوص تیر و مرداد) هتل های این شهر مملو از مسافر هستند و قیمت آن ها نسبتا بالاتر از 6 ماه دیگر است. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما