Lahzeakhar.com

تور فلورانس

امتیاز 5 از 5 | از 101

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های فلورانس

تور فلورانس

در ادامه صفحه تور فلورانس می توانید لیستی از به روز ترین تورهای فلورانس آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

پایتخت هنر ایتالیا برای همگان یادآور رنسانس می باشد. شهر فلورانس یکی از زیباترین شهرهای جهان است که این زیبایی سبب محبوب شدن تور فلورانس بین جهانگردان شده است. در قرون وسطی در این شهر آثار ارزشمند زیادی بنا شد که موجب شهرت این شهر گشت. مرکز شهر فلورانس که به عنوان میراث جهانی در سازمان یونسکو ثبت شده یکی از بخش های دوست داشتنی شهر نزد گردشگران تور فلورانس است. در این شهر هنر و تندیس گری و معماری جایگاه ویژه ای دارد و هنردوستان زیادی هرساله با تور فلورانس به این شهر سفر می کنند. این شهر مساحت زیادی ندارد ولی از نظر فرهنگ و هنر بسیار غنی است.
نام شهر فلورانس در لاتین "فیورنتینا" بوده و شهروندان ایتالیایی آن را فیرنتسه می نامند. این شهر امنیتی مثال زدنی دارد و گردشگران تور فلورانس می توانند با آرامش خاطر سفری خاطره انگیز را در این شهر تجربه کنند. این شهر در سال 1865 به عنوان پایتخت ایتالیا انتخاب شد ولی با گذشت زمان این عنوان به شهر رم رسید.
شهر فلورانس در شمال ایتالیا، در مسیر رم و در دره آرنو واقع شده است و رود آرنو که در جوار شهر فلورانس واقع شده بر زیبایی های این شهر افزوده است. زیبایی های این شهر در گوشه و کنار شهر، گردشگران تور فلورانس را به وجد می آورد و مانند یک موزه هر بخش آن شگفت انگیز و دیدنی است. همچنین این شهر پایتخت کسب و کار ایتالیا محسوب می شود و بسیاری از شرکت های بزرگ و نامی را در دل خود جای داده است و با در نظر داشتن سیاست های لازم سعی در پیشرفت اقتصادی دارد.
زمستان های این شهر سرد و تابستان های آن بسیار گرم است ولی بهار و پاییز فلورانس دارای هوای بسیار خوب و مطلوبی است که گردشگران تور فلورانس می توانند در این دو فصل سفری لذت بخش به این شهر داشته باشند.

یکی ازشهرهای باستانی کشور ایتالیا فلورانس نام دارد که با داشتن جاذبه های تاریخی بی نظیر، مورد توجه گردشگران تور فلورانس قرار گرفته است. شهر فلورانس پایتخت توسکانی می باشد. بسیاری از تاریخ دانان معتقدند که رنسانس از این شهر یرچشمه گرفته و به همین دلیل آن را "آتن سده های میانی" نیز می نامند.
این شهر که امروزه مقصدی دیدنی برای گردشگران تور فلورانس می باشد در سال 80 میلادی بنیان گشت که در ابتدا مکانی برای اسکان سربازان بازنشسته بود، در آن زمان نام این شهر را فلوئنتیا نهادند و در گذر زمان فلورنتیا نامیده شد. علاوه بر وجود آثار تاریخی ارزشمند، فلورانس تعداد زیادی از شرکت های بزرگ و چند ملیتی را نیز در خود جای داده که باعث شده جایگاه بازرگانی مهمی در منطقه به دست آورد. شهر فلورانس در زمینه جذب توریست بسیار فعال بوده، به طوری که هر سالانه تعداد قابل توجه ای گردشگر با تور فلورانس به این مکان سفر می کنند.
در شهر فلورانس 2 هنر تندیس گری و معماری جایگاهی ویژه و خاص دارد که بسیاری از مردم به آن ها مشغول هستند. اهمیت این دو هنر در شهر فلورانس، آن را به یکی از مراکز مهم هنری اروپا تبدیل نموده است. در این شهر موزه های هنری بی نظیری وجود دارد که نظر گردشگران تور فلورانس را به خود جلب کرده است.
مساحت کلی این شهر حدود 102 کیلومتر مربع است. پایتخت هنر ایتالیا بین 2 رودخانه قرار گرفته و این امر بر زیبایی های افزوده است. طبق سرشماری های صورت گرفته در این منطقه، جمعیت آن حدود 380 هزار نفر می باشد و به همین دلیل پر ازدحام ترین شهر منطقه توسکانی محسوب می شود. لازم به ذکر است که بگوییم با وجود این که هوای فلورانس آلوده می باشد ولی باز هم گردشگران تور فلورانس از بازدید جاذبه های گردشگری این شهر دست نمی کشند.

اگر قصد سفر با تور فلورانس را دارید در این بخش ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با پرواز ها و فرودگاه های این شهر در اختیارتان قرار دهیم.
پرواز هایی که از ایران به مقصد فلورانس صورت می گیرند به صورت مستقیم نبوده و اغلب آن ها دارای یک یا دو مقصد میانی می باشند.
مقاصد میانی در پرواز های فلورانس بسته به شرکت هواپیمایی متفاوت است به طور مثال پرواز های تهران-فلورانس هواپیمایی آلیتالیا دارای یک مقصد میانی بوده و در فرودگاه فیومیچینو رم توقف دارد همچنین پرواز های تهران-فلورانس هواپیمایی ایر فرانس نیز دارای یک مقصد میانی بوده و این مقصد فرودگاه شارل دوگل  پاریس می باشد.
برخی دیگر از فرودگاه هایی که به عنوان مقصد میانی برای پرواز های تهران-فلورانس در نظر گرفته می شود عیارتند از فرودگاه هیترو لندن، فرودگاه لندن سیتی، فرودگاه فرانکفورت آلمان، فرودگاه وین اتریش، فرودگاه دوحه قطر، فرودگاه مونیخ آلمان، فرودگاه حیدر علی اف ترکیه، فرودگاه پاریس، فرودگاه مسکو روسیه، فرودگاه مسقط عمان، فرودگاه آتاتورک ترکیه، فرودگاه زوریخ سوئیس، فرودگاه بوریسپیل اکراین و غیره.
مدت زمان پرواز گردشگران تور فلورانس بسته به تعداد مقاصد میانی و مسیر بین 6 تا 11 ساعت متغییر است. البته گردشگران تور فلورانس باید توجه داشته باشند که این زمان بدون در نظر گرفتن مدت زمان توقف در مقاصد میانی می باشد. همچنین لازم به ذکر است با در نظر گرفتن زمان توقف در مقاصد میانی پرواز گردشگران بین 8 تا 23 ساعت متغییر می باشد، خوب است بدانید طولانی ترین و کوتاه ترین پرواز ها به ترتیب توسط هواپیمایی های عمان ایر و لوفتهانزا صورت می گیرد. گردشگران تور فلورانس باید بدانند که این شهر در مجموع دارای دو فرودگاه به نام های پرتولا و پیزا گالیلئو گالیله می باشد و اغلب پرواز های گردشگران تور فلورانس به مقصد فرودگاه پرتولا انجام می شود.

فلورانس را به جرات می توان یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا نامید. وسعت این شهر 102.41 کیلومتر مربع می باشد. این شهر همیشه مهد هنر و فرهنگ بوده است. فلورانس جزیره ای در شمال شرقی ایتالیا است. آب و هوای این شهر، به دلیل موقعیت جغرافیایی در تابستان ها بسیار گرم، و دمای هوا تا 31 درجه سانتیگراد نیز می رسد و معمولا شرجی است، خصوصا در ماه های مرداد و شهریور که می توان گفت گرم ترین ماه های سال هستند، اما در زمستانها، بسیار خنک و بارانی است و درجه دمای آن از 1 تا 10 درجه سانتیگراد در این فصل متغیر است و گاها شاهد بارش برف هستیم. با توجه به این تغییرات دما به شما پیشنهاد می کنیم که فلورانس را در فصل بهار و پاییز که هوا مساعدتر است برای سفر انتخاب کنید. با اینکه در ایتالیا بارها باران های سیل زا در سایر شهرها جاری شده است اما این شهر با توجه به آب و هوای متعادل اصلا شاهد چنین بارش هایی نبوده است. اگر به معماری برخی از خانه ها در فلورانس دقت کنید از بالکن های بزرگ با فضایی مناسب، وجود فضای سبز گلخانه ای و مبلمان شده و حتی با سرویس کامل یک سوییت، تشکیل شده است. این معماری نشان می دهد که اکثر مواقع آب و هوا در فلورانس به قدری مساعد است که به راحتی بتوان از امکانات یک سوییت بدون سقف استفاده کرد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است