هزینه خوراک در مینسک

مینسک، پایتخت بلاروس به لطف جاذبه های گردشگری و بناهی تاریخی، یکی از توریستی ترین شهرهای این کشور و اروپا است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. گردشگرانی که قصد سفر به این شهر را دارند با هزینه های زیادی مانند جمل و نقل، اقامت و غیره روبرو می شوند که در میان آن ها، هزینه خوراک در مینسک از اهمیت بالایی در میان گردشگران برخوردار می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در مینسک بپردازیم.

ابتدا گردشگران لازم است بدانند جهت هزینه کردن در مینسک می بایست از واحد پولی رایج شهر، روبل بلاروس استفاده نمایید هرچند در برخز نقاط، دلار و یورو هم می توان استفاده نمود.

اکثر هتل هایی که در مینسک وجود دارد مجهز به رستوران می باشند و به موجب آن، گردشگران تور مینسک می توانند انواع غذاهای محلی، دریایی، اروپایی و بین المللی را با کیفیتی مطمئن در آن ها میل کنند اما اگر قصد دارید تا در رستوران های خارج از هتل غذا میل کنید لازم است بدانید هزینه میل کردن یک وعده غذایی برای یک نفر در رستورانی غیر لوکس، نزدیک به 30 روبل بلاروس هزینه دارد که این رقم در میان رستوران های ارزان و خیابانی به 15 روبل بلاروس و در میان رستوران های لوکس به بیش از 60 روبل بلاروس می رسد. همچنین انواع نوشیدنی های بین المللی هم به طور میانگین، 5 روبل بلاروس قیمت دارند.

گردشگران تور مینسک جهت خرید از سوپرمارکت ها و یا تهیه مایحتاج خوب است با برخی از قیمت محصولات آشنا شوند:

قیمت یک کیلو از میوه جات مانند سیب، موز و پرتغال به ترتیب 2.63، 2.45 و 3.20 روبل بلاروس و در کنار آن قیمت یک کیلو گوشت 14.11 روبل و یک کیلو مرغ 6.93 روبل بلاروس می باشد. همچنین لبنیات هم به طور میانگین 12 روبل بلاروس هزینه دارند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه خوراک در مینسک
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.