امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه خوراک در مینسک

هزینه خوراک در مینسک

مینسک، پایتخت بلاروس به لطف جاذبه های گردشگری و بناهی تاریخی، یکی از توریستی ترین شهرهای این کشور و اروپا است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. گردشگرانی که قصد سفر به این شهر را دارند با هزینه های زیادی مانند جمل و نقل، اقامت و غیره روبرو می شوند که در میان آن ها، هزینه خوراک در مینسک از اهمیت بالایی در میان گردشگران برخوردار می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در مینسک بپردازیم.

ابتدا گردشگران لازم است بدانند جهت هزینه کردن در مینسک می بایست از واحد پولی رایج شهر، روبل بلاروس استفاده نمایید هرچند در برخز نقاط، دلار و یورو هم می توان استفاده نمود.

اکثر هتل هایی که در مینسک وجود دارد مجهز به رستوران می باشند و به موجب آن، گردشگران تور مینسک می توانند انواع غذاهای محلی، دریایی، اروپایی و بین المللی را با کیفیتی مطمئن در آن ها میل کنند اما اگر قصد دارید تا در رستوران های خارج از هتل غذا میل کنید لازم است بدانید هزینه میل کردن یک وعده غذایی برای یک نفر در رستورانی غیر لوکس، نزدیک به 30 روبل بلاروس هزینه دارد که این رقم در میان رستوران های ارزان و خیابانی به 15 روبل بلاروس و در میان رستوران های لوکس به بیش از 60 روبل بلاروس می رسد. همچنین انواع نوشیدنی های بین المللی هم به طور میانگین، 5 روبل بلاروس قیمت دارند.

گردشگران تور مینسک جهت خرید از سوپرمارکت ها و یا تهیه مایحتاج خوب است با برخی از قیمت محصولات آشنا شوند:

قیمت یک کیلو از میوه جات مانند سیب، موز و پرتغال به ترتیب 2.63، 2.45 و 3.20 روبل بلاروس و در کنار آن قیمت یک کیلو گوشت 14.11 روبل و یک کیلو مرغ 6.93 روبل بلاروس می باشد. همچنین لبنیات هم به طور میانگین 12 روبل بلاروس هزینه دارند.

گالری تصاویر
درج نظر