سفر ارزان به اندونزی

اندونزی کشوری در جنوب تایلند است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. اگر قصد دارید تا سفر ارزان به اندونزی را تجربه کنید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. ما قصد داریم تا با بررسی هزینه های سفر به اندونزی، توصیه هایی جهت سفر ارزان به اندونزی را ارائه دهیم.

ابتدا لازم به ذکر است واحد پول این کشور روپیه اندونزی است که در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 14958 روپیه اندونزی می باشد.

گردشگران تور اندونزی می توانند جهت سفر به این کشور از تور های لحظه آخری اندونزی استفاده کنند که قیمت کمتری نسبت به سایر تور ها دارد. جهت اقامت در این کشور می توان علاوه بر اجاره آپارتمان که 5 میلیون الی 20 میلیون روپیه اندونزی در ماه بسته به شرایط و امکانات آپارتمان هزینه دارند، از هتل های شهر استفاده کنند که میانگین 40هزار الی 2 میلیون روپیه اندونزی برای هرشب اقامت هزینه دارند اما اگر به صورت گروهی سفر می کنید، می توانید از هاستل های شهر استفاده کنید که قیمت کمتری نسبت به هتل ها دارند.

گردشگران تور اندونزی جهت رفت و آمد در سطح شهر می توانند از اتومبیل های اجاره ای استفاده کنند که بیش از صد میلیون روپیه اندونزی هزینه داشته و برای هر گالن بنزین نیز می بایست بیش از 33هزار روپیه پرداخت کنند اما می توان جهت تجربه سفر ارزان به اندونزی از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کرد که نزدیک به 8هزار رپیه اندونزی هزینه دارد. همچنین می توان از سرویس حمل و نقل محلی استفاده نمود که 3500 روپیه برای هر بلیط یکطرفه می بایست پرداخت نمود.

گردشگران جهت میل کردن انواع غذاهای محلی، دریایی، بین المللی در رستوران های اندونزی می بایست نزدیک به بیش از 100هزار روپیه اندونزی برای هروعده پرداخت کنند اما اگر قصد دارید تا سفری ارزان را تجربه کنید می توانید از غذاهای خیابانی استفاده نمایید که قیمت هایی بسیار کمتر از رستوران ها دارند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر ارزان به اندونزی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری