امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به اندونزی

سفر ارزان به اندونزی

اندونزی کشوری در جنوب تایلند است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. اگر قصد دارید تا سفر ارزان به اندونزی را تجربه کنید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. ما قصد داریم تا با بررسی هزینه های سفر به اندونزی، توصیه هایی جهت سفر ارزان به اندونزی را ارائه دهیم.

ابتدا لازم به ذکر است واحد پول این کشور روپیه اندونزی است که در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 14958 روپیه اندونزی می باشد.

گردشگران تور اندونزی می توانند جهت سفر به این کشور از تور های لحظه آخری اندونزی استفاده کنند که قیمت کمتری نسبت به سایر تور ها دارد. جهت اقامت در این کشور می توان علاوه بر اجاره آپارتمان که 5 میلیون الی 20 میلیون روپیه اندونزی در ماه بسته به شرایط و امکانات آپارتمان هزینه دارند، از هتل های شهر استفاده کنند که میانگین 40هزار الی 2 میلیون روپیه اندونزی برای هرشب اقامت هزینه دارند اما اگر به صورت گروهی سفر می کنید، می توانید از هاستل های شهر استفاده کنید که قیمت کمتری نسبت به هتل ها دارند.

گردشگران تور اندونزی جهت رفت و آمد در سطح شهر می توانند از اتومبیل های اجاره ای استفاده کنند که بیش از صد میلیون روپیه اندونزی هزینه داشته و برای هر گالن بنزین نیز می بایست بیش از 33هزار روپیه پرداخت کنند اما می توان جهت تجربه سفر ارزان به اندونزی از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کرد که نزدیک به 8هزار رپیه اندونزی هزینه دارد. همچنین می توان از سرویس حمل و نقل محلی استفاده نمود که 3500 روپیه برای هر بلیط یکطرفه می بایست پرداخت نمود.

گردشگران جهت میل کردن انواع غذاهای محلی، دریایی، بین المللی در رستوران های اندونزی می بایست نزدیک به بیش از 100هزار روپیه اندونزی برای هروعده پرداخت کنند اما اگر قصد دارید تا سفری ارزان را تجربه کنید می توانید از غذاهای خیابانی استفاده نمایید که قیمت هایی بسیار کمتر از رستوران ها دارند.

درج نظر