امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به فیلیپین

سفر ارزان به فیلیپین

مجمع الجزایر فیلیپین که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته، یکی از مقاصد گردشگری می باشد که همه ساله مورد بازدید مسافران زیادی قرار می گیرد. اما چگونه می توانیم سفر ارزان به فیلیپین داشته باشیم؟!
در کل سفر به فیلیپین به علت ارزان تر بودن این کشور نسبت به سایر کشورها، بسیار کم هزینه تمام می شود. در ادامه مقدار هزینه ای را که در سفر خود به این کشور باید بپردازید را مورد بررسی قرار می دهیم. برای رزرو هتل ها بستگی به انتخاب و کیفیت هتل، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید به طور مثال: هزینه اجاره یک تخت در اتاقی مشترک در هاستل از شبی 30 هزار تومان شروع می شود، اجاره اتاق در هتل های 3 ستاره از شبی 100 هزار تومان، هتل 4 ستاره از شبی 250 هزار تومان و هتل های 5 ستاره از شبی 500 هزار تومان شروع می شود، اگر می خواهید کمتر از اینها هزینه کنید و با چادر زدن مشکلی ندارید به مکان های مناسبی که برای مسافران در فیلیپین مهیا شده بروید و شب را در چادر بمانید، مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. اگر قصد اجاره کردن اتومبیل دارید، باید بدانید که هر لیتر بنزین حدود 2900 تومان هزینه دارد، پیشنهاد ما این است که برای حمل و نقل و پایین آمدن هزینه ها از اتوبوس استفاده کنید، هزینه اتوبوس بستگی به مسافت دارد که از 10 پزو (690) تومان شروع می شود.
همان طور که می دانید هزینه حمل و نقل با تاکسی در همه کشورها بالاتر از سایر وسایل نقلیه است، هزینه تاکسی با تاکسیمتر مشخص می شود، قیمت ورودیه تاکسی ها 40 پزو و به ازای هر 300 متر 3.50 پزو به آن اضافه می شود. لازم به ذکر است که تاکسی های زرد رنگ گران تر هستند و هزینه ورودیه آنها 70 پزو و به ازای هر 300 متر، 4 پزو اضافه می شود. برای تامین خورد و خوراک خود می توانید از رستوران های فست فود استفاده کنید، که هزینه یک پرس غذا 30 هزار تومان، فست فود در فروشگاه های زنجیره ای پرسی 11 هزار تومان است، برای پایین آمدن هزینه می توانید همان جایی که محلی ها غذا می خورند غذا بخورید. در کافه ها نیز هزینه یک فنجان قهوه 8 هزار تومان و یک بطری کوچک آب معدنی 1500 تومان می باشد. گردشگران تور فیلیپین باید بدانند که در تهیه سوغاتی نیز بسته به کیفیت خرید می توانید بسیار ارزان خرید کنند. بهترین پیشنهاد برای ارزان تر شدن سفرتان با تور فیلیپین، ساکن شدن در کنار محلی ها یا کوچ سرفینگ (اثامت رایگان در خانه میزبان های محلی) که در فیلیپین بسیار محبوب است را انتخاب کنید. روش دیگر گروهی سفر کردن است که تا حد امکان بتوانید هزینه ها را تقسیم کنید.

نظرات مردم درباره سفر ارزان به فیلیپین

بهبد 1 آبان 97
2
سفر ارزان به فیلیپین هم مگه ممکنه ؟ کی میشه یه آفر خوب بزنه و ما هم بتونیم یه سفر فیلیپین بریم
درج نظر