امتیاز 5 از 5 | از بین 108 امتیاز دهنده به هزینه سفر به کی یف

هزینه سفر به کی یف

هزینه سفر به کی یف یکی از مواردی است که گردشگران پیش از سفر باید مورد بررسی قرار دهند بنابراین اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید مطالعه این مقاله که در رابطه با هزینه سفر به کی یف می باشد را به شما توصیه می کنیم.
هزینه سفر به کی یف شامل هزینه های مربوط به اقامت، خورد و خوراک و حمل و نقل می باشد که در ادامه هر یک از این موارد را شرح می دهیم.
هزینه های اقامت در کی یف:
در کی یف نیز مانند تمامی مقاصد گردشگری اقامتگاه های گوناگونی نظیر هاستل ها، هتل ها و آپارتمان های اجاره ای وجود دارد که گردشگران بسته به بودجه خود می توانند محل اقامت خود را انتخاب کنند باید بدانید که هزینه اقامت در هاستل های کی یف به ازای هر شب بسته به امکانات و موقعیت مکانی هاستل بین 105 تا 200 گریونا (واحد پول اکراین) متفاوت می باشد و این هزینه برای آپارتمان های اجاره ای حدود 320 گریونا می باشد.
هزینه اقامت در هتل های کی یف کمی گران تر از هاستل ها یا آپارتمان ها می باشد و گردشگران تور کی یف به ازای هر شب اقامت در هتل های لوکس این شهر باید بیش از 800 گریونا بپردازند.
هزینه های خورد و خوراک در کی یف:
هزینه های مربوط به خورد و خوراک در کی یف کمی ارزان می باشد و گردشگران برای صرف هر وعده غذایی در رستوران های لوکس این شهر باید حدود 300 گریونا پرداخت کنند همچنین لازم به ذکر است قیمت یک وعده غذای فست فود در رستوران های این شهر حدود 105 گریونا می باشد.
هزینه های حمل و نقل در کی یف:
بهترین وسیله حمل و نقل عمومی در کی یف می باشد که بلیط مترو این شهر تنها 2 گریونا قیمت دارد و گردشگران تور کی یف می توانند با صرف هزینه ای نا چیر در سطح شهر رفت و آمد کنند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور کی یف برای گردشگران و کاربران سایت لحظه آخر مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به کی یف

کیان 1 آبان 97
2
علاوه بر هزینه سفر به کی یف که لطف کردید گفتید میشه بگید هزینه اقامت در این شهر چقدر میشه ؟
درج نظر