امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به حمل و نقل در مارماریس

حمل و نقل در مارماریس

شهر مارماریس واقع در جنوب غربی کشور ترکیه، یکی از زیبا ترین شهر های بندری در این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح به این شهر سفر می کنند. گردشگران قبل از سفر خود باید به بررسی شرایط حمل و نقل در مارماریس بپردازند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر انواع وسایل حمل و نقل در مارماریس را برای شما شرح می دهیم.
از وسایل جالب حمل و نقل این شهر می توان به دولماس اشاره کرد. دولماس ها در تمام نقاط شهر حضور دارند و مسافران خود را در مقصد مورد نظر پیاده می کنند و ایستگاه خاصی ندارند. همچنین هزینه استفاده از آن ها بسیار پایین بوده و تا ساعت 2 بامداد آماده جا به جایی مسافران تور مارماریس می باشند.
تاکسی های مارماریس اختصاصی بوده و دارای تاکسی متر می باشند، همچنین رنگ آنها زرد می باشد. هزینه ورودی به تاکسی های این شهر 2 لیر بوده و به ازای هر کیلومتر در حدود 2 لیر به هزینه اولیه اضافه می شود. تاکسی ون های مارماریس ظرفیتی برابر با 10 نفر دارند و در خطوط مشخصی حرکت می کنند. هزینه استفاده از تاکسی ون های در حدود 1.5 لیر می باشد.
تاکسی های دریایی یکی دیگر از وسایل حمل و نقل در مارماریس بوده که در بین گردشگران تور مارماریس بسیار محبوب هستند. این تاکسی ها مسافران را از مارماریس به شهر های Turunc و Icmeler می برند.
مینی بوس ها یکی دیگر از وسایل حمل و نقل عمومی این شهر هستند. گردشگران با استفاده از مینی بوس های موجود در این شهر می توانند به روستا های اطراف این شهر سفر کنند.
همچنین امکان اجاره خودرو های جدید و با کیفیت برای گردشگران تور ترکیه وجود دارد. اجاره خودرو برای کسانی که علاقه مند به گردش آزادانه در شهر و بدون در نظر گرفتن ساعت رفت و آمد وسایل حمل نقل عمومی هستند، بسیار مناسب می باشد.

نظرات مردم درباره حمل و نقل در مارماریس

عطیه 2 آبان 97
4
حمل و نقل در مارماریس بالاست حواستون به این تاکسی ها باشه خیلی آدمای کلاه برداری هستند
درج نظر