امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به ونیز

بهترین زمان سفر به ونیز

برای اطلاع از بهترین زمان سفر به ونیز با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم. فصل زمستان‌ در شهر ونیز با سرمای هوا آغاز می شود و سراسر شهر را سرما فرا می گیرد ولی در فصل بهار آب و هوای ونیز بسیار مطلوب بوده و زیبایی های شهر را به رخ گردشگران تور ونیز می کشد. احتمال جاری شدن سیلاب‌ها در ماه‌های سرد سال وجود دارد، پس اگر تصمیم دارید در فصل سرد سال به ونیز سفر کنید حتما لباس و کفش مناسب همراه خود ببرید تا بتوانید در خیابان های شهر قدم بزنید.
تابستان، به دلیل گرم بودن هوا در این شهر، فصل محبوبی برای سفر می باشد و به همین دلیل سیل عظیمی از گردشگران تور ونیز در فصل تابستان برای بازدید از این شهر سفر می کنند و به طبع در این فصل قیمت هتل ها نیز بالا می رود. بعد از این که در فصل تابستان گردشگران بسیار زیادی وارد شهر ونیز می شوند، در فصل پاییز تعداد محدودی از گردشگران را می توان در شهر یافت. بهترین زمان سفر به ونیز از 10 شهریور تا 9 آذر است که گردشگران تور ونیز شهر را ترک می‌ کنند. گرچه دمای هوا در این زمان از سال، بسیار متغیر است و به همراه داشتن لباس‌ گرم از ملزومات سفر به ونیز است، اما قیمت پایین‌ هتل ها و خلوت‌ تر بودن کانال ها، ارزش مسافرت در این زمان را دارد.
اگر شما هم جزء آن دسته از گردشگرانی هستید که به فستیوال های مختلف علاقه دارید، بهترین زمان سفر به ونیز برای شما گردشگران تور ایتالیا، فصل پاییز است. شما می توانید در فصل پاییز که فستیوال رگاتا استوریکا، ماراتن اکتبر، جشن دلا سالوت و نمایشگاه هنر برگزار می شود به ونیز سفر کرده و سفری خوب و لذت بخش را تجربه کنید. 

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به ونیز

سرور 1 آبان 97
4
بهترین زمان سفر به ونیز دقیقا کی هست ؟ من متوجه نشدم
درج نظر