امتیاز 5 از 5 | از بین 114 امتیاز دهنده به هزینه سفر به سوچی

هزینه سفر به سوچی

سوچی شهری واقع در کشور روسیه، یکی از زیبا ترین مقاصد گردشگری در سر تا سر جهان می باشد. هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید از این شهر به روسیه سفر می کنند. یکی از اصلی ترین مسائلی که گردشگران قبل از سفر خود به آن توجه می کنند، هزینه سفر به سوچی می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به سوچی بپردازیم.
به طور کلی هزینه سفر به سوچی نسبت به سایر شهر های توریستی در جهان مناسب تر است. واحد پول رسمی این شهر روبل بوده و هر دلار در حدود 61 روبل روسیه می باشد. برای سفر به این شهر بهتر است که ابتدا پول های خود را به دلار تبدیل کرده و پس از سفر به سوچی در صرافی های این شهر دلار های خود را به روبل تبدیل کنید.
هزینه های اقامت در این شهر زیبا بسته به نوع هتل متفاوت بوده است. هزینه یک شب اقامت در هاستل در حدود 646 روبل، اقامت در هتل 1 ستاره برای هر شب در حدود 3,000 روبل، هتل 2 ستاره 3,180 روبل، هتل 3 ستاره 4,032 روبل، هتل 4 ستاره 6,382 و همچنین برای هر شب اقامت در هتل 5 ستاره حدود 24 هزار روبل، می باشد.
هزینه خورد و خوراک در این شهر برای گردشگران تور سوچی تقریبا مناسب است. برای صرف غذا در یک رستوران معمولی و مناسب هزینه غذا در حدود 120 روبل تا 690 روبل می باشد. همچنین هزینه صرف غذا در رستوران های رده بالای این شهر بالاتر بوده و کمی گران است.
هزینه حمل و نقل در سوچی مناسب بوده و وسایل نقلیه عمومی در اکثر نقاط شهر برای جا به جایی مسافران تور سوچی وجود دارند. بلیط یک سفره برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی 42 روبل قیمت دارد. همچنین هزینه تاکسی ها در سوچی از 260 روبل شروع شده و برای هر کیلومتر مسیر 34 روبل به قیمت اولیه اضافه می شود.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به سوچی

کمند 1 آبان 97
0
هزینه سفر به سوچی برای 8 شب و هتل 5 ستاره چقدر میشه ؟
درج نظر