هزینه اقامت در شانگهای

شانگهای که بزرگ ترین شهر چین و بزرگ ترین شهر جهان بعد از توکیو است، از بنادر مهم چین محسوب شده و از لحاظ تجاری جزء مهم ترین شهر های جمهوری خلق چین می باشد. از این رو سفر به این شهر به طور کلی سفر ارزانی نخواهد بود و هزینه نسبتا بالایی را در بر خواهد داشت که هزینه اقامت در شانگهای از این قائده مستثنی نیست. در ادامه قصد داریم اطلاعاتی حول محور اقامت در این شهر در اختیارتان قرار دهیم تا به طور تقریبی از هزینه اقامت در شانگهای مطلع گردید. اقامت در شهر شانگهای به طرق مختلفی امکان پذیر است که هریک را نام برده و هزینه های آن ها را شرح می دهیم.
اقامت در هتل ها
به طبع داشتن هتل های متعدد و بسیار، با درجات گوناگون در شهر غول آسای شانگهای که هر ساله گردشگران بسیاری را میزبانی می کند، تعجب آور نیست.
هتل های 5 ستاره
میانگین هزینه یک شب اقامت در هتل های 5 ستاره در شانگهای، حدود 500 هزار تا 10000 میلیون تومن می باشد.
هتل های 4 ستاره
میانگین هزینه یک شب اقامت در هتل های 4 ستاره در شانگهای، حدود 300 هزار تا 600 هزار تومن می باشد.
هتل های 3 ستاره
میانگین هزینه یک شب اقامت در هتل های 3 ستاره در شانگهای، حدود 200 هزار تا 500 هزار تومن می باشد.
هتل های 2 ستاره
میانگین هزینه یک شب اقامت در هتل های 2 ستاره در شانگهای، حدود 100 هزار تا 400 هزار تومن می باشد.
این قیمت ها به طور تقریبی است و طی زمان ممکن است نوسان پیدا کرده و گران تر یا ارزان تر شود. هزینه یک شب اقامت در هاستل به طور میانگین 2 تا 20 دلار می باشد. از آن جایی که هزینه اقامت در هاستل ها نسبت به هتل ها پایین تر است، اقامت در هاستل ها، هزینه اقامت در شانگهای را برای گردشگران تور شانگهای کاهش می دهند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 دهنده به امتیاز هزینه اقامت در شانگهای
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
هانا 1 آبان 1397
2
هزینه اقامت در شانگهای بی نهایت بالا و گرونه چه وضعشه آخه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری