امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به سفر ارزان به پاریس

سفر ارزان به پاریس

کشور فرانسه از کشور های گران و توریستی جهان محسوب می شود پایتخت این کشور شهر پاریس می باشد که سالانه میزبان حدود 35 میلیون توریست از سراسر دنیا می باشد و به جرأت می توان گفت که این شهر یکی از پر بازدید ترین و صد البته گران ترین شهر های جهان است. در این مفاله قصد داریم راه های سفر ارزان به پاریس را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید تا چگونگی سفر ارزان به پاریس را در یابید.

اقامت ارزان در پاریس:
هزینه اقامت در هتل های این شهر بسیار گران است اما شما می توانید هاستل ها یا کوچ سرفینگ که هزینه کمتری در بر دارند را انتخاب کنید برای سفر های کوتاه مدت اقامت در هاستل ها می تواند انتخاب ارزان و مناسبی باشد همچنین در سفر های بلند مدت گردشگران تور پاریس می توانند کوچ سرفینگ یا اجاره آپارتمان را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که اجاره هاستل های مرکز شهر گران تر از هاستل های حومه شهر است.
حمل و نقل ارزان در پاریس:
سیستم حمل و نقل عمومی شهر پاریس یکی از کارآمد ترین سیستم های حمل و نقل دنیا است و استفاده از آن ها هزینه بسیار کمی در بر دارد همچنین گردشگران تور پاریس می توانند با کرایه دوچرخه علاوه بر کمک به محیط زیست تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنند 
گشت و گذار ارزان در پاریس:
برای بازدید از اغلب موزه ها و مکان های دیدنی پاریس باید بلیط ورودی تهیه کنید مثلا موزه لوور پاریس یکی از مکان هایی است که تمام گردشگران تور پاریس از آن دیدن می کنند و برای بازدید از آن باید بلیط تهیه کنند اما بازدید از این موزه یکشنبه های اول هر ماه رایگان است و شما برای کاهش هزینه هایتان می توانید در این روز از موزه بازدید کنید.
همچنین لازم به ذکر است که مکان هایی مانند باغ تویلری یا کلیسای سکره کر دارای بازدید رایگان هستند.
خورد و خوراک ارزان در پاریس:
هزینه خورد و خوراک در پاریس بسیار گران می باشد با این حال اگر انتخاب شما سفر ارزان به پاریس است می توانید در کافه های شهر غذایتان را میل کنید که اغلب آن ها منویی ارزان و مقرون به صرفه دارند.
امیدواریم با استفاده از این مطالب سفر ارزان به پاریس را تجربه کنید.

نظرات مردم درباره سفر ارزان به پاریس

نسیم 30 مهر 97
2
سفر ارزان به پاریس غیر ممکنه اونم با این وضعیت دلار و یورو
درج نظر