موزه صنعت برادران نوبل

شهر باتومی واقع در جنوب غربی گرجستان، یکی از شهر های توریستی و محبوب در این کشور محسوب می شود. جاذبه های گردشگری این شهر باعث شده سالانه افراد بسیاری برای تفریح و بازدید از شهر باتومی، به گرجستان سفر کنند. در این شهر مکان های دیدنی بسیاری وجود دارد، موزه صنعت برادران نوبل یکی از مکان های گردشگری محبوب در این شهر می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی موزه صنعت برادران نوبل بپردازیم.
موزه صنعت برادران نوبل واقع در یکی از مناطق توریستی شهر باتومی، در اوایل قرن 20 میلادی ساخته شده و در سال 2007 میلادی افتتاح گشته است. گردشگران تور باتومی جالب است بدانند که این موزه در واقع خانه ای قدیمی در مرکز این شهر می باشد. در این موزه نتیجه های بدست آمده از تحقیقات دو شخص به نام های الکساندر مانتاشو و روستچیلد که در واقع همان برادران نوبل می باشند، نگهداری می شوند، به همین دلیل این موزه را موزه صنعت برادران نوبل می نامند. آثار بسیار خاص موجود در این موزه نظر گردشگران تور گرجستان را به خود جلب کرده است. جالب است بدانید که ساختمان این موزه در ابتدا به عنوان مرکز حقوق بین الملل احداث شده است. در کنار این آثار، دیگر دستاورد های قرن 19 و 20 میلادی، در این موزه نگهداری می شوند. از دیگر بخش های جالب این موزه می توان به بخش آثار و عکس های مربوط به صنعت نفت و خط لوله آن در کشور گرجستان اشاره کرد. بخش های کوچکی از این موزه نیز اطلاعاتی در رابطه با چای و تنباکو این کشور در اختیار گردشگران تور باتومی قرار می دهد. همچنین باید بدانید که تمام توضیحات و نوشته های موجود در این موزه به زبان انگلیسی می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز موزه صنعت برادران نوبل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.