محله قدیمی مارماریس

محله قدیمی مارماریس در قسمت شمال بندر مارماریس واقع شده و در دو سمت آن دریا قرار گرفته است که در یک سمت آن اسکله مختص قایق های یاکت و در سمت دیگر آن اسکله مختص کشتی های مسافربری قرار دارد و نمای جالبی به این منطقه بخشیده است. تمام قسمت های محله قدیمی مارماریس بر روی یک تپه بنا گشته که خانه های سفید و هماهنگ و پلکان های بی شمار اطراف آن را احاطه کرده است. خانه های قدیمی و کوچکی در این منطقه قرار دارد که در میان توده ای از گل های رنگارنگ قرار دارد و جلوه ی بسیار زیبایی به این خانه ها بخشیده است. خانه های این منطقه دارای حیاط هایی زیبا است و طوری ساخته شده که خانه های یونانی را برای ما تداعی می کند و حس و حال بودن در شهر بی نظیر یونان را به شما القا می کند.
یک قلعه در این منطقه قدیمی مارماریس قرار دارد که بخش مهم شهر را شامل می شود، به طوری که خیابان های این منطقه در اطراف این قلعه احداث شده و یک بازار نیز در جوار این قلعه قرار دارد. مسجدی بزرگ و چند رستوران دریایی نیز در اطراف این قلعه وجود دارد که گردشگران تور مارماریس می توانند در این رستوران ها غذا میل کنند. خیابان های پر پیچ و خم این منطقه قدیمی سمبل محله قدیمی مارماریس است.
بهترین زمانی که گردشگران تور مارماریس می توانند در محله قدیمی مارماریس به گشت و گذار و پیاده روی بپردازند بعدازظهرها می باشد که هوای مطلوبی در این منطقه حاکم است. توریست های تور ترکیه می توانند برای مسیرهایی که پیاده روی مشکل است، از تاکسی های dolmus بهره ببرند. محله قدیمی مارماریس یکی از جاذبه های بسیار زیبای شهر مارماریس است و دیدن آن از نزدیک خالی از لطف نیست و تجربه ی خوبی می باشد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره محله قدیمی مارماریس

مهلا 16 تیر 97
3
هر کسی که قصد داره با تور مارماریس سفر کنه حتما حتما بازدید از محله قدیمی مارماریس بهش شدیدا پیشنهاد می کنم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر