امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به معبد مادر

معبد مادر

اندونزی در آسیای جنوب شرقی قرار دارد که عنوان چهارمین کشور پر جمعیت را به خود اختصاص داده است. یکی از محبوترین جزایر این کشور بالی است که از طرف مجله بین الملی مسافرت به عنوان یکی از بهترین جزایر انتخاب گردیده است. معبد مادر در شهر زیبای بالی در کشور اندونزی واقع شده است. قدمت معبد مادر به بیش از 100 سال برمی گردد. مساحت جزیره بالی 5620 کیلومتر مربع می باشد و جمعیت شهر بالی سه میلیون نفراست که بیشتر مردم جزیره در اندونزی ساکن هستد. قسمتی از درآمد مردم بالی کشت برنج می باشد به دلیل نردبانی بودن مرازع آن شهرت جهانی دارد.
 بالی یکی از زیباترین شهرهای کشور اندونزی با جاذبه های باور نکردنی است که به دلیل شرایط آب هوای متمایزی که دارد گردشگران را به خود جذب می کند. در تور بالی می توانید از معبد مادر که منطقه تاریخی و حفاظت شده است دیدن کنید. معبد مادر برای عبادت و اجرای مراسم مذهبی بنا شده است، مذهب شهر بالی هندو می باشد. معبد مادر در شرق شهر بالی روی یک صخره 200 فوتی قرار گرفته است. موزه و معبد مادر در ارتفاعات 1000 متری از سطح دریا در کوهپایه آتشفشان آگونگ واقع شده است. معبد مادر بنایی زیبا با رنگ های ترکیبی قهوای و سفید است که با شالیزارها، کوه ها و تپه ها محاصره شده است. 
برای وارد شدن به معبد مادرچند دروازه وجود دارد که همه آنها به یک حیاط می رسند که منظره ای چشم نواز دارد و کل دریاچه از حیاط قابل دیدن می باشد و به اعتقاد هندوها این مکان مقدس ترین معبد می باشد و تنها معبدی است که شما می توانید داخل معبد را به راحتی دیدن فرماید. بهترین زمان گردشگران سالگرد معبد می باشد که هر ساله دو بار رخ میدهد و بسیار دیدنی و باشکوه می باشد. به اعتقاد آنها، سال 210 روز دارد و می توانید برای بازید از معبد صبح ها دیدن کنید چون به اعتقاد هندوها خدایان شب تا سپیده صبح خواب هستند و صبح ها بیدار می شوند. و همچنین گردشگران می توانند در اطراف معبد که دست فروشانی وجود دارد برای دوستان و خانواده خود با قیمت مناسبی خرید کنند

نظرات مردم درباره معبد مادر

نیروانا 17 مهر 97
3
معبد مادر ، معبدی که فکر کنم هر بیننده ای اون رو از نزدیک ببینه عاشقش میشه
درج نظر