سوکی یاکی

سوکی یاکی نام یکی از معروف ترین و لذیذ ترین غذاهای سنتی ژاپن می باشد که از محبوبیت بسیاری در میان مردم و همچنین گردشگران این کشور دارد، در این مقاله قصد داریم به معرفی این غذای لذیذ بپردازیم، بنابراین اگر از علاقمندان به کسب اطلاعات در رابطه با سوکی یاکی هستید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.

 


سوکی یاکی شیوه طبخ سنتی دارد و یکی از اصیل ترین غذاهای ژاپنی استفاده می شود، در طبخ این غذا از ورقه های نازک گوشت قرمز، سبزیجاتی نظیر هویچ، قارچ، کاهو، ریشه قارچ ژاپنی، پنیر سویا، سس سویا، جعفری، پیازچه و غیره استفاده می شود.
این غذا با توجه به موادی که در طبخ آن به کار می رود در رده بندی غذاهای بسیار سالم قرار می گیرد و مناسب گروه های مختلف سنی می باشد.
جالب است بدانید که این غذا در برخی از رستوران های ژاپن به شیوه بسیار خاصی سرو می شود، در رستوران های مذکور مواد اولیه طبخ این غذا کاملاً در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا آن ها به شخصه بر روی میز آن ها را با هم پخته و نوش جان کنند.
برای اطلاع از دستور پخت این غذای لذیذ و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با غذاهای سنتی ژاپن می توانید به مقاله مربوطه در بخش غذاهای سایت لحظه آخر مراجعه نمایید.

گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر