هزینه خوراک در کیش

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1402/06/09 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 12568
قیمت رستوران در کیش
هزینه خورد و خوراک در جزیره کیش

سفر کردن به جزیره زیبای کیش هزینه های گوناگونی دارد که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم هزینه خوراک در کیش را شرح دهیم. در جزیره کیش سطح قیمت ها نسبت به سایر شهرهای ایران کمی بالاتر بوده و طبیعتا قیمت مواد غذایی هم به همین صورت است.

هزینه خوراک در کیش

هزینه غذا در کیش

در این جزیره دوست داشتنی رستوران های بی شماری وجود دارد که در انواع مختلف لوکس، سطح متوسط و ارزان قیمت بوده و گردشگران تور کیش بنا بر وسع مالی و هزینه ای که برای سفر خود در نظر گرفته اند، می توانند هر یک را انتخاب کرده و هزینه خوراک در کیش را مدیریت کنند. قیمت غذاها در این رستوران ها به طور تقریبی عبارت است از:

  • رستوران های لوکس و مجلل 200 هزار تومان
  • رستوران های رده میانی 70 هزار تومان
  • رستوران های ارزان قیمت 30 هزار تومان

تور کیش - تضمین کمترین قیمت موجود در بازار + امکان مقایسه آنلاین قیمت و خدمات معتبرترین آژانس های مسافرتی ایران

فست فودهای معروفی در سطح جزیره شعبه دارند که گردشگران تور داخلی می توانند برای مقرون به صرفه بودن هزینه خوراک در کیش از آن ها بهره ببرند و در مقابل پرداخت حدود 15 هزار تومان ساندویچی لذیذ میل کنند. انتخاب دیگری که گردشگران تور کیش دارند، بهره بردن از رستوران های درون هتلی است که معمولا منوی آن ها نسبت به رستوران های خارج از هتل محدود است.

قیمت غذا در کیش

هزینه خورد و خوراک در کیش

گردشگران تور کیش باید در نظر داشته باشند که غذاهای دریایی که در رستوران های جزیره سرو می شوند معمولا تازه هستند و می توان از سلامت آن ها مطمئن بود. راه اطمینان بخش دیگری که وجود دارد، آشپزی کردن است که توریست ها می توانند با خریداری مواد غذایی اولیه، در محل اقامت خود غذای دلخواهشان را طبخ کنند و از خوردن آن لذت ببرند. سطح قیمت های مواد غذایی و میوه ها در جزیره کیش حدود 10 الی 20 درصد از سایر شهرهای ایران گران تر است. 
*قیمت ها در تاریخ 13 اسفند 99 بروزرسانی شده اند.*

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.4 از 5 | از 121 کاربران به هزینه خوراک در کیش