امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به ونکوور

بهترین فصل سفر به ونکوور

شهر ونکوور واقع در کشور کانادا، یکی از شهر های توریستی و پر جمعیت در این کشور می باشد. ونکوور در سال های اخیر پیشرفت چشگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان برای تفریح و بازدید از این شهر به کشور کانادا سفر کنند. یکی از مسائلی که گردشگران قبل از سفر خود لازم است بدانند بهترین فصل سفر به ونکوور می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی بهترین فصل سفر به ونکوور بپردازیم.
شهر ونکوور دارای آب و هوای اقیانوسی و معتدل می باشد. همین امر سبب شده که هوای این شهر در تمام فصل های سال بجز تابستان بارانی باشد، گردشگران تور ونکوور لازم است بدانند که در فصل تابستان آب و هوای این شهر گرم و خشک است. گرم ترین ماه های سال در این شهر جولای و آگوست بوده و همچنین در ماه های اکتبر و مارس بارش باران در ونکوور شدید می شود.
به طور کلی بهترین فصل سفر به ونکوور را می توان فصل بهار دانست، در این فصل آب و هوا در این شهر مناسب است. گردشگران تور کانادا می توانند در این فصل به قایق سواری در ونکوور بپردازند، همچنین با شکوفه زدن درختان فضای شهر ونکوور در بهار بسیار زیبا می شود.
فصل پاییز در ونکوو هوا کمی سرد است، در این فصل هزینه ها در ونکوور بسیار پایین می باشد. همچنین علاقمندان به فسیتوال ها لازم است بدانند که در این فصل رویداد هایی مانند فستیوال بین المللی فیلم، رژه هالوین و جشن نویسندگان در ونکوور برگزار می شود.
فصل زمستان هوای این شهر بسیار سرد بوده و یکی از بهترین فصل های برای علاقندان به ورزش های زمستانی می باشد. از تفریحات محبوب ونکوور در این فصل می توان به اسکی اشاره کرد. 
فصل تابستان بدلیل کاهش بارندگی یکی از شلوغ ترین فصل ها برای گردشگران تور ونکوور می باشد. در طول این فصل هزینه سفر به این شهر افزایش یافته و همچنین برای رزرو هتل لازم است از 2 تا 3 هفته پیش از سفر خود اقدام کنید. این فصل بهترین زمان سفر برای علاقمندان به تفریحات آبی می باشد.
درج نظر