Lahzeakhar.com

تور ونکوور

امتیاز 5 از 5 | از 361

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های ونکوور

در ادامه صفحه تور ونکوور می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ونکوور آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


شهر ونکوور در استان بریتیش کلمبیا و در کشور کانادا، در منطقه لوئر مین‌لند واقع شده است. مساحت ونکوور چیزی بالغ بر 115 کیلومتر مربع می باشد، جمعیت این شهر چیزی حدود 605 هزار نفر است، به همین دلیل ونکوور، رتبه هشتم پر جمعیت ترین شهر کانادا را به خود اختصاص داد. جمعیت کلان شهر ونکوور حدود 2 میلیون نفر می باشد، که سومین کلانشهر پرجمعیت کانادا به شمار می آید. گردشگران تور ونکوور باید توجه داشته باشند که ونکوور که در امتداد اقیانوس آرام شمال غربی واقع شده است، ونکوور به دلیل تابستان‌های خارق العاده ای که دارد بسیار مشهور است، اما بیشتر به دلیل بارش باران شناخته شده است. آب و هوای ونکوور در ماه های اردیبهشت تا شهریور، خشک و سنگین می‌شود، اما از ماه های مهر تا فروردین آسمان خاکستری و با نم نم باران همراه است. با این وجود بارش باران انقدر نیست که نیاز به گرفتن چتر بالای سر باشد. آب و هوای معتدل این شهر باعث شده تا سالانه گردشگران زیادی با تور ونکوور به این شهر سفر کنند. حدود 70 درصد مردم کانادا مسیحی، حدود 4 درصد مردم مسلمان، حدود 25 درصد بی دین و بقیه پیرو ادیان دیگر هستند. زبان رسمی مردم این شهر فرانسوی و انگلیسی است.
از سوغاتی های این شهر می توان به شکلات،شربت افرا، برگ افرا(به عنوان نماد ملی این کشور شناخته شده ) و غیره اشاره کرد. گردشگران تور ونکوور می توانند از این محصولات خریداری کرده و به شهر خود ببرند. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به ‏پارک استنلی‎(Stanly Park ) ‎، آکواریوم ونکور ‏‎(Vancouver Aquarium)‎، ‏‏پارک دکتر سان یات سن ‏‎(Dr.Sun Yat-Sen Park)‎، ونکور لوک اوت Out)‏‎(Vancouver Look، پارک کویین الیزابت ‏‎(Queen Elizabeth Park)‎ و غیره اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور ونکوور می باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری ونکوور بیشتر آشنا شوید با تور ونکوور به این شهرزیبا سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است