هزینه حمل و نقل در وین

وین یکی از زیباترین شهرهای جهان است که جهانگردان زیادی را مجاب می کند تا آن را مقصد گردشگری خود قرار دهند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در رابطه با هزینه حمل و نقل در وین در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم.
سامانه حمل و نقل عمومی در شهر وین گسترده بوده و گردشگران تور وین به راحتی می توانند در سطح شهر جابجا شوند.
جهت هزینه حمل و نقل در وین یک نوع بلیط خاص به نام وین پاس وجود دارد که گردشگران تور وین با تهیه کردن آن می توانند علاوه بر بهره بردن از وسایل حمل و نقل عمومی، برای بازدید از موزه ها نیز تخفیف چشم گیری بگیرند. بلیط های وین پاس در انواع مختلفی وجود دارد که عبارت اند از: وین پاس 3 روزه با قیمت حدود 17 یورو، وین پاس 2 روزه با قیمت تقریبی 14 یورو، وین پاس 1 روزه با قیمت حدودی 8 یورو و بلیط تک سفره با قیمت 2 یورو.
یکی از وسایل حمل و نقل در این شهر دوچرخه می باشد که این امر سبب شده تا تعجب گردشگران تور اتریش برانگیخته شود. هزینه اجاره دوچرخه در وین به این صورت است که تا 1 ساعت اول رایگان بوده و برای 2 ساعت 1 یورو، برای 3 ساعت 2 یورو و برای 4 ساعت 4 یورو باید پرداخت شود.
برای رفتن به مرکز شهر گردشگران تور وین می توانند از طریق تاکسی، قطار شهری و یا اتوبوس اقدام کنند که هزینه قطار شهری 19 یورو، هزینه تاکسی حدود 28 یورو و هزینه اتوبوس 8 یورو می باشد. لازم به ذکر است که بگوییم خط متروی وین 5 خط دارد که در مجموع 104 ایستگاه را در سطح شهر تحت پوشش قرار می دهد و بازدیدکنندگانی که به این شهر سفر می کنند، از این طریق به راحتی می توانند به نقاط مختلف شهر بروند. 
گزارش مشکل
درج نظر