امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به مالدیو

بهترین فصل سفر به مالدیو

مالدیو سرزمینی کوچک و دور افتاده در قاره آسیا می باشد که مناظر زیبایی دارد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا بهترین فصل سفر به مالدیو را برای کاربران گرامی سایت شرح دهیم.
مالدیو کشوری گرمسیری و زیبا است که در هر فصلی برای سفر مناسب می باشد. در ماه های تیر تا شهریور و آبان تا فروردین امکان بارش باران در این کشور وجود دارد و آن دسته از گردشگران تور مالدیو که در این بازه زمانی قصد سفر به این کشور را دارند، بهتر است که لباس مناسب به همراه داشته باشند.
تابستان مالدیو که از ماه آذر تا اردیبهشت به طول می انجامد، آب و هوایی گرم و خشک در سطح کشور جریان دارد و دمای هوا به 33 درجه سانتی گراد نیز می رسد. گرمای هوا در این بازه زمانی به حدی زیاد است که ممکن است دچار گرمازدگی شوید و در سفر با مشکل مواجه شوید. البته فصل تابستان برای کسانی که به آفتاب گرفتن و حمام آفتاب علاقه دارند زمان مناسبی برای سفر می باشد. در این زمان سیل عظیمی از گردشگران به مالدیو سفر می کنند و به همین دلیل قیمت هتل ها افزایش چشمگیری پیدا می کند و هزینه های سفر بیشتر می شود.
در فاصله اواسط اردیبهشت تا اواسط آذر که زمستان این فصل می باشد، دمای هوا حدود 25 درجه سانتی گراد می باشد و احتمال بارش باران نیز در این زمان وجود دارد. این بازه زمانی به دلیل مناسب بودن هوا نسبت به فصل تابستان زمان بهتری برای سفر به مالدیو می باشد و می توان گفت بهترین فصل سفر به مالدیو فصل زمستان می باشد. همچنین لازم به ذکر است که بگوییم قیمت هتل ها نیز در این فصل مقرون به صرفه تر بوده و گردشگران تور مالدیو می توانند سفر ارزان تری داشته باشند. 

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به مالدیو

هدیه 29 مرداد 97
2
بهترین فصل سفر به مالدیو تابستون هست ما تابستونامسال رفتیم فوق العاده خوب و رومانیتک بود
درج نظر