امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به زاگرب

بهترین زمان سفر به زاگرب

زاگرب پایتخت کشور کرواسی و یکی از زیباترین شهرهای اروپایی می باشد که سالانه گردشگران زیادی را پذیرا می باشد. برای اطلاع از بهترین زمان سفر به زاگرب با این بخش از سایت لحظه آخر همراه باشید تا برای شما کاربران گرامی شرح دهیم.
این شهر دارای آب و هوای قاره ای می باشد و 4 فصل مجزا دارد که هرفصل آن زیبایی های خاص خودش را دارد و گردشگران تور زاگرب می توانند از آن ها لذت ببرند. در تابستان که از ماه ژوئن تا آگوست ادامه دارد هوا گرم و خشک است و تفریح در شهر آسان می باشد. زمستان های این شهر که از ماه نوامبر تا فوریه به طول می انجامد، سرد و خنک است.
در اواخر ماه مه هوای بسیار گرمی در شهر غالب می شود به طوری که دمای هوا حدود 30 درجه سانتی گراد می شود. در فصل زمستان بارش برف در این شهر به وفور اتفاق می افتد و آن دسته از گردشگران تور زاگرب که به برف علاقه دارند می توانند این فصل را برای سفر خود انتخاب کنند. همچنین لازم به ذکر است که بدانید در ماه های سپتامبر تا نوامبر که پاییز این شهر محسوب می شود، بارش باران رواج دارد و امری طبیعی است.
فصل بهار و پاییز زمان مناسبی برای سفر به شهر خوش منظر زاگرب می باشد. در این فاصله زمانی هوای شهر بسیار ملایم و مناسب است و نسبتا خلوت تر از تابستان هم می باشد. اما بهترین زمان سفر به زاگرب در ماه های تابستان است. در فصل تابستان تعداد زیادی از گردشگران تور کرواسی این شهر را مقصد گردشگری خود قرار می دهند تا بتوانند از سواحل چشم نواز و جاذبه های بی نظیر زاگرب نهایت لذت را ببرند. جهانگردان و گردشگران با سفر به این شهر می توانند خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنند. 

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به زاگرب

ریحانه 29 مرداد 97
4
به نظر شما تابستان بهترین زمان سفر به زاگرب هست ؟
درج نظر