Lahzeakhar.com

تور زاگرب

امتیاز 5 از 5 | از 371

مرتبط های زاگرب

در ادامه صفحه تور زاگرب می توانید لیستی از به روز ترین تورهای زاگرب آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


شهر زاگرب پایتخت و بزرگ‌ترین شهر، کشور کرواسی می باشد. این شهر در شمال غربی کرواسی در امتداد رود ساوا در دامنه‌های جنوبی کوه مدودنیتسا واقع شده ‌است. این شهر مرکز فرهنگی، علمی، اقتصادی و حکومتی جمهوری کرواسی به حساب می آید. شهر زاگرب در ارتفاع 122 متری از سطح دریا قرار گرفته است. مساحت شهر زاگرب چیزی حدود 170 کیلومتر مربع و جمعیت این شهری چیزی بالغ بر 5/4 میلیون نفر می باشد.
دین 93 درصد مردم کرواسی مسیحیت و همچنین حدود 2 درصد از کل جمعیت کرواسی اسلام می باشد و زبان رسمی مردم این شهر کرواتی است و واحد پول کشور کرواسی کونا (HRK) می باشد.
گردشگران تور زاگرب باید بدانند که آب و هوای نواحی ساحلی کشور کرواسی و مناطق داخلی آن به شکل قابل توجهی متغیر است. آب و هوای شهر زاگرب، قاره‌ای است و چهار فصل متمایز دارد. تابستان از ژوئن (خرداد) تا آگوست (مرداد) ادامه دارد و هوا گرم و خشک است. زمستان‌های این شهر سرد است و از نوامبر (آبان) تا فوریه (بهمن) ادامه دارد. آب و هوای معتدل این شهر باعث شده تا سالانه گردشگران زیادی با تور زاگرب به این شهر سفر کنند.
از سوغاتی های این شهر می توان به چتر شاستینه، کلاه شیبنیک، کروات سنتی، توری دوزی، کلوچه قلبی، ماکت خانه های کاژون، مورچیچ (نام شمایل کوچک سرامیکی از انسانی سیاه‌پوست است که دستاری بر سر دارد)، اسطوخودوس، کیف زونیکا، قهوه و غیره اشاره کرد. گردشگران تور زاگرب می توانند از این محصولات خریداری کرده و به شهر خود ببرند. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به پارک ماکسیمیر (Maksimir) و باغ وحش زاگرب، چشم زاگرب، بازارچه‌ Dolac، کلیسای جامع زاگرب، موزه‌ی روابط شکست خورده، میدان کینگ تومیسلاو (King Tomislav)، خیابان Ilica، کافه کاوا تاوا (Kava Tava) و غیره اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور زاگرب می باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری زاگرب بیشتر آشنا شوید با تور زاگرب به این شهر زیبا سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است