هزینه سفر به دهلی

شهر دهلی یکی از شهرهای قدیمی و مهم کشور هند است که مهم ترین مقصد گردشگری این کشور نیز به حساب می آید. شهر دهلی تلفیقی از دنیای مدرنیته و کهن می باشد که همین امر اشتیاق جهانگردان را برای دیدن این شهر برانگیخته است. در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به دهلی (در سال 1397) را در اختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم.
هزینه های مربوط به خوراک در شهر دهلی ارزان بوده و گردشگران تور دهلی می توانند با پرداخت هزینه کمی غذاهای دلچسبی میل کنند. دکه های خیابانی یک انتخاب بسیار مناسب برای آن دسته از گردشگران تور دهلی است که می خواهند هزینه سفر به دهلی برای آن ها ارزان تمام شود. برای مثال اگر شما بخواهید در رستوران های ارزان قیمت دهلی 1 وعده غذا میل کنید باید حدود 300 روپیه پرداخت کنید و این مقدار در رستوران های سطح متوسط شهر به 1200 روپیه افزایش می یابد.
سیستم حمل و نقل درون شهری نیز بخش مهمی از هزینه سفر به دهلی را شامل می شود. وسایل نقلیه عمومی که گردشگران تور دهلی در این شهر می توانند از آن ها بهره ببرند اتوبوس، تاکسی، مترو و تاکسی های سه چرخ است که در این بین اتوبوس کمترین هزینه را در بردارد. هزینه بلیط های تک سفره 25 روپیه و هزینه بلیط های ماهانه 1000 روپیه است. هزینه ثابت تاکسی 50 روپیه بوده و برای هر یک کیلومتر 19 روپیه اضافه باید پرداخت کنید.
اگر می خواهید هزینه سفر به دهلی برای شما مقرون به صرفه باشد ماه های فروردین تا شهریور را برای سفر خود انتخاب کنید. در این بازه زمانی به دلیل وجود توریست کم تر نسبت به سایر ماه های سال، گردشگران تور هند می توانند هتل های باکیفیت دهلی را با قیمتی ارزان تر رزرو کنند. در حالت عادی هتل های دهلی بین 570 تا 19961 روپیه هزینه دارد. 
گزارش مشکل
درج نظر