بهترین فصل سفر به آمستردام

شهر آمستردام به دلیل دارا بودن جاذبه ها و پارک های زیبا همواره به عنوان یک مقصد گردشگری بسیار محبوب مورد توجه جهانگردان قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه بهترین فصل سفر به آمستردام در اختیار کاربران گرامی سایت بگذاریم. این شهر دارای بهار و پاییزی پر بارش بوده و تابستانی گرم و بارانی و زمستانی سرد و خنک دارد. در ماه های مرداد و شهریور آب و هوای نسبتا خوبی در شهر برقرار است و هوا کمی رطوبت دارد، ولی با این وجود از لحاظ آب و هوا بهترین فصل سفر به آمستردام همین زمان می باشد.
در فصل زمستان و پاییز مه غلیظ و هوای بسیار خنک، مانع از آن می شود که گردشگران تور آمستردام بتوانند از جاذبه های گردشگری شهر دیدن کنند و سفر لذت بخشی داشته باشند. اگر شما جزء گردشگرانی هستید که برای جشنواره ها و فستیوال های مختلف به شهرهای گوناگون سفر می کنید، خوب است بدانید که در فصل تابستان 2 فستیوال جذاب (فستیوال بازگشایی باغ ها و فستیوال ریشه ها) در این شهر برگزار می شود. در فستیوال بازگشایی باغ ها تقریبا 30 باغ افتتاح می شود که در معرض دید همگان قرار می گیرد.
اغلب گردشگران تور هلند ماه های فروردین و اردیبهشت را برای سفر خود انتخاب می کنند و این زمان را بهترین فصل سفر به آمستردام می دانند. با وجود موزه ها و رودخانه های بسیاری که در این شهر وجود دارد، ولی گل های لاله از مهم ترین دلایلی است که گردشگران تور آمستردام این شهر را برای سفری لذت بخش انتخاب می کنند. با وجود این که در این بازه زمانی سیل عظیمی از گردشگران به این شهر سفر می کنند و سطح شهر شلوغ می باشد ولی می توانید به صورت پیاده از مناظر چشم نواز شهر و شکفتن گل های زیبای لاله دیدن کنید. 
گزارش مشکل
درج نظر