Lahzeakhar.com

تور آمستردام

امتیاز 5 از 5 | از 100

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های آمستردام

تور آمستردام

در ادامه صفحه تور آمستردام می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آمستردام آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی درباره شهر آمستردام در اختیار گردشگران تور آمستردام قرار دهیم پس با ما همراه باشید تا یک شمای کلی از اطلاعات و موقعیت شهری آمستردام، آب و هوا، زبان، دین و جاذبه های گردشگری تور آمستردام در اختیارتان قرار دهیم.
آمستردام بزرگ ترین شهر کشور هلند به لحاظ جمعیت است و در استان هلند شمالی در غرب کشور هلند واقع شده است. آمستردام دارای مساحتی حدود 219.3 کیلو متر مربع بوده و جمعیتی حدود 17084459 نفر را تا سال 2018 در خود جای داده است. قابل توجه گردشگران تور آمستردام حدود نیمی از جمعیت این شهر را اتباع داخلی و خارجی تشکیل می دهند و جالب است بدانید تعداد فارسی زبانان نیز در این شهر غیر قابل چشم پوشی است.
همان طور که می دانیم زبان رسمی کشور هلند، هلندی است و شهر آمستردام نیز از این قاعده مستثنی نیست. البته گردشگران تور آمستردام نباید خیلی نگران برقراری ارتباط با مردم این شهر باشند، چرا که ایتالیایی ها با زبان انگلیسی نیز آشنایی دارند. دین اغلب مردم شهر آمستردام نیز مسیحی کاتولیک است.
اگر قصد سفر با تور آمستردام را دارید، باید با اقلیم آب و هوایی این شهر نیز آشنایی داشته باشید پس با ما همراه باشید تا وضعیت از آب و هوایی این شهر در طول سال مطلع شوید.
آمستردام به صورت کلی دارای آب و هوای مدیترانه ای است. به طوری که دارای تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل و ملایم می باشد. گردشگران تور آمستردام اگر بخواهید از بهترین زمان سفر به آمستردام آگاه شوید باید بدانید بین ماه های آوریل تا ژوئن یعنی اواسط فروردین تا اواخر خرداد بهترین زمان سفره به آمستردام می باشد.
از جاذبه های گردشگری برتر تور آمستردام می توان به موارد زیر اشاره کرد: موزه ملی ریجکس، موزه ونگوگ، خانه موزه رامبراند، کاخ سلطنتی، کلیسای قدیمی، بندر آمستردام، باغ‌ های گیاه‌ شناسی و باغ‌ وحش و غیره.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است