بهترین زمان سفر به کی یف

کشور اکراین جزء کشورهای پر توریست نمی باشد و از این جهت مناطق بکر و زیبای زیادی دارد که هنوز به همان شکل وجود دارند. سفر به اکراین و علی الخصوص شهر زیبای کی یف می تواند برای علاقه مندان به تاریخ یک تجربه ی بی نظیر را رقم بزند و سیر و سلوک در تاریخ را برای آن ها تداعی کند.
در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا بهترین زمان سفر به کی یف را برای گردشگران تور کی یف شرح دهیم. آب و هوای کلی شهر کی یف قاره ای بوده و دارای زمستان های سرد و تابستان های مرطوب و گرم می باشد. لازم به ذکر است که در شهر کی یف در تمام طول سال بارش باران رخ می دهد و آن دسته از گردشگران تور اکراین که به باران علاقه مند هستند، در ماه های فروردین، مرداد و آذر که میزان بارش ها به حداکثر خود می رسد می توانند سفر لذت بخشی داشته باشند. در فاصله ی زمانی آبان تا اسفند در این شهر برف می بارد، بیشترین میزان بارش برف در ماه بهمن که سردترین ماه سال نیز می باشد رخ می دهد.
بهترین زمان سفر به کی یف ماه های اردیبهشت تا مهر است که تعداد زیادی از گردشگران تور کی یف به این شهر سفر می کنند و هوای شهر نیز مطلوب می باشد. البته شهر کی یف در فصل زمستان هم برای آن دسته از جهانگردان و گردشگران که به ورزش های زمستانی تمایل دارند، زمان مناسبی برای سفر می باشد، که اتفاقا در این فصل از شلوغی و هیاهوی گردشگران خبری نیست و می توانید سفر آرام و دلپذیری داشته باشید. برای آن دسته از گردشگران تور کی یف که دوستدار فستیوال های گوناگون هستند، در فاصله زمانی فروردین تا مهر بهترین زمان سفر به شمار می رود. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به کی یف

مرجان 1 مرداد 97
2
بهترین زمان سفر به کی یف دقیقا کی هست که آب و هوا سرد نباشه؟
درج نظر