امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه اقامت در ساموئی

هزینه اقامت در ساموئی

تایلند که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در جهان می باشد، سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به خود جذب می کند، از جمله جاذبه های تور تایلند، جزیره ساموئی می باشد. هزینه اقامت در ساموئی یکی از اصلی ترین مسائلی است که گردشگران قبل از سفر به این شهر در رابطه با آن تحقیق می کنند. ساموئی دومین جزیره پهناور تایلند بوده و در کنار خلیج تایلند قرار دارد. این شهر به دلیل داشتن سواحل زیبا و بکر، صخره های مرجانی، جنگل های انبوه و اقامت گاه های لوکس شهرت دارد. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم هزینه اقامت در ساموئی را برای گردشگران مورد بررسی قرار دهیم. 
به طور کلی ساموئی شهری ارزان برای سفر به شمار می رود و  هزینه های سفر به این شهر خیلی گران نخواهد بود. با ما همراه باشید تا به طور دقیق تر از هزینه اقامت در ساموئی مطلع شوید.
واحد پول کشور تایلند بات می باشد. هر بات در حدود 170 تومان است. گردشگران تور ساموئی بهتر است در ایران دلار بخرند و در تایلند دلار های خود را به بات تبدیل کنند.
هزینه مهمانخانه و هاستل بین 300 بات تا 1300 بات می باشد. در این شهر بیش از 90 مهمانخانه وجود دارد که گردشگران تور ساموئی می توانند از آن ها استفاده کنند.
هزینه اقامت در هتل های شهر ساموئی بسته به نوع و امکانات هتل متفاوت است.
هزینه اقامت در هتل های 2 ستاره در حدود 320 بات تا 5900 بات، برای هتل های 3 ستاره حدود 500 بات تا 20000 بات، هتل های 4 ستاره بین 1000 بات تا 15500 بات و همچنین برای هتل های لوکس 5 ستاره بین 4000 بات تا 53000 بات می باشد.
هزینه ویلا و آپارتمان در ساموئی بسته به محل، فاصله از دریا، امکانات، تعداد اتاق ها و لوکس بودن آن متفاوت است. در این شهر بیش از 100 آپارتمان و ویلا وجود دارد. گردشگران تور تایلند که به جزیره ساموئی می روند، می توانند از آن ها استفاده کنند.
درج نظر