راهنمای اقامت در سفر به آنتالیا

اگر برای اولین بار است که با تور آنتالیا سفر می کنید به این که کجا اقامت داشته باشید و قصد دارید چه جاذبه هایی را ببینید بستگی دارد به همین جهات در این قسمت می خواهیم نکاتی در مورد راهنمای اقامت در سفر به آنتالیا در اختیارتان قرار دهیم.اگر در سفر به آنتالیا قصد بازدید از مکان های تاریخی را دارید بهتر است که در شهر قدیم آنتالیا یعنی منطقه‌ی Kaleiçi اقامت داشته باشید مکانی که تمامی خیابان های آن سنگفرش شده و تمامی خانه های قدیمی عثمانی شما را به تاریخ های دور ترکیه می برد.اگر هم قصد دارید از ساحل و آفتاب آنتالیا لذت ببرید منطقه Lara بهترین پیشنهاد می باشد در این شهر ساحلی تفریحگاه های لوکس و عالی برای مسافران عزیز در نظر گرفته اند تا تمامی نیازهایشان را بر آورده کند همچنین فاصله لارا تا منطقه تاریخی ترکیه با ماشین 30 دقیقه می باشد در ادامه با هتل های این دو منطقه بیش تر آشنا می شوید.

 
* هتل های لوکس :
در شهر ساحلی لارا هتل مردان پالاس یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های این شهر به شمار می رود که طراحی آن برگزفته از دوران عثمانی می باشد در این هتل هر امکانات رفاهی و تفریحی که فکرش را بکنید وجود دارد .
یکی دیگر از هتل های شهر ساحلی لارا که قیمت مناسب تری دارد هتل Barut Lara نیز می باشد که محل خوب و مناسبی برای کودکان و خانواده ها است.
یکی از هتل های لوکس این منطقه هتل IC Hotels Residence می باشد که به صورت ویلا های مدرن با استخر های خصوصی است.
 
*هتل های میان رده آنتالیا :
هتل Liberty یکی از هتل های میان رده در منطقه لارا می باشد که تنها 35 دقیقه با شهر قدیمی آنتالیا فاصله دارد و همچنین دیگر هتل های خوب میان رده می توان به هتل Delphin Palace و هتل Eski Masal نیز اشاره کرد که هر کدام دارای استخر و خدماتی خوب می باشند.
 
* هتل های ارزان قیمت آنتالیا :
یکی از مناسب ترین راهنمای اقامت در سفر به آنتالیا اقامت در این شهر می باشد می توان به هتل فرانکفورت اشاره کرد که با دروازه‌ی هادریان فاصله ی اندکی دارد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما