مرکز خرید تفلیس سنترال

📅 بروزرسانی : ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ بازدید : 237

مراکز خرید بسیاری در گرجستان وجود دارد که می توان به مرکز خرید تفلیس سنترال اشاره کرد. مرکز خرید تفلیس سنترال جزو یکی از مراکز خرید برتر گرجستان و همچنین شهر تفلیس می باشد که در بین گردشگران تور گرجستان از محبوبیت بالایی برخوردار است. گرجستان هر سال در حال پیشرفت روز افزون و چشگیری بوده که هر جهانگردی را به خود جذب می کند و در حال توسعه صنعت گردشگری خود است که اماکن تفریحی و مراکز خرید این کشور نقش موثری در این باره دارند.


این مرکز خردی که توسط دو شرکت و سازمان هدایت و برنامه ریزی کسب و کار گرجستان طراحی و به ساخت رسید که امروزه به یک مرکز خرید چند منظوره تبدیل شده و جوابگو تمام سلیقه ها و نیاز ها می باشد. این مرکز خرید در میدان اسکوئر قرار دارد که به دلیل موقعیت جغرافیایی دسترسی بسیار آسانی دارد که می توان به راحتی از اتوبوس، مترو و تاکسی ها برای رسیدن به آن استفاده کرد، همچنین پارکینگی با ظرفیت 300 ماشین در کنار مرکز خرید وجود دارد. تنوع بالای محصولات و اجناس مختلف مشتریان و بازدید کنندگان مرکز خرید را افزایش داده و روزانه گردشگران زیادی از مرکز خرید دیدن و سوغاتی های دلخواهشان را خریداری می کنند.


این مرکز خرید دارای 111 فروشگاه پوشاک زنانه، مردانه و کودکان، لوازم خانگی و دیجیتالی، کیف و کفش، وسایل الکتریکی دارد که هر کدام تنوع بالا وهمچینین برخی برند های معروف بین المللی می باشد. در طبقات دیگر این مرکز خرید رستوران ها و فودکورت ها هستند و با تنوع غذایی که در منوی رستوران ها و فست فود ها وجود دارد مناسب برای تمامی سلیقه ها و ذاعقه های مختلف می باشند. در کنار فودکورت کافی شاپ ها و دکه هایی نیز قرار دارند که می توان نوشیدنی های رنگارنگی از آنها خریداری کرد. مرکز خرید تفلیس سنترال از ساعت 10 صبح الی 10 شب میزبان مشتریان گرامی می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/shoppingCenter-full-information/1079-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مرکز خرید تفلیس سنترال