رستوران ملیکا استانبول

📅 انتشار : 1397/06/17 📅 بروزرسانی : 1401/10/11 بازدید : 1342
رستوران میکلا استانبول
رستوران میکلا استانبول
رستوران میکلا استانبول
رستوران میکلا استانبول
استانبول شهری پر جنب و جوش بوده که هر روزه گردشگران و مسافران زیادی جهت بازدید از آن به این شهر سفر میکنند. از این رو در گوشه و کنار خیابانهای این شهر رستورانهای مختلف و متنوعی قرار گرفته است که با توجه به برخی از ویژگیها دارای امتیازهای مختلفی هستند. یکی از این رستوران‌ها، رستوران میکلا استانبول بوده که در مناسبترین محلههای شهر استانبول قرار گرفته است.
 

معرفی رستوران میکلا استانبول

رستوران ملیکا، رستورانی است که در بالای ساختمان و هتل مارمارا پرا ساخته شد. پس از افتتاح و ساخت، این رستوران سروصدای بسیار زیادی را ایجاد کرد. از سال افتتاح آن تا به حال مشتریان و گردشگران بسیار زیادی جهت میل غذاها و دیدن فضای این رستوران به سراغ آن آمده‌‌اند. رستوران میکلادر سال ۲۰۱۵ در شهر جذاب و لاکچری استانبول افتتاح شد. این رستوران دارای منوی بسیار ویژهای بوده که در آن انواع غذاهای بین‌المللی نیز دیده می‌شود.
 همچنین یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده تا منوی رستوران میکلااز دیگر رستورانها متمایز شود، وجود انواع غذاهای ترکی و ترکیب آنها با غذاهای اسکاندیناوی است. در این رستوران تمامی وعدههایی غذایی از جمله ناهار و شام ارائه میشود. رستوران ملیکا، رستورانی بوده که در تمام روزهای هفته آماده خدمت رسانی به مهمانان خود است. محیط این رستوران به گونهای است که خانوادهها میتوانند با خیالی راحت و آسوده در آن غذای مورد علاقه خود را سفارش داده و در این محیط لوکس میل کنند.

آدرس رستوران میکلا استانبول 

رستوران میکلااستانبول، رستورانی است که در بالای مارمارا پرا قرار گرفته و در خیابان استقلال و در محله بی اوغلو شهر استانبول واقع شده است. شما می‌توانید از طریق میدان تکسیم وارد خیابان استقلال شوید و در همان خیابان هتل مارمارا پرا و در بالای هتل این رستوران را ببینید.

هتل های اطراف رستوران میکلا استانبول 

رستوران میکلا استانبول به دلیل قرار گیری در بهترین نقطه از شهر، محل رفتوآمد گردشگران بسیار زیادی است. به همین سبب در اطراف این رستوران امکانات رفاهی زیادی از جمله هتلهای مختلف قرار گرفته‌اند که اگر بخواهیم یکی از مهمترین و خاصترین هتلهای نزدیک به این رستوران را نام ببریم، هتل مارمارا پرا است. علاوهبر آن هتلهای دیگری نیز مانند د پیک تکسیم استانبول، پرا استانبول، هتل پرا پالاس، وستیس پرا و هتل آریا وجود دارد. 

جاذبه های اطراف رستوران میکلا استانبول

رستوران میکلااستانبول، رستورانی در خیابان پرجنبوجوش استقلال است که همه روزه گردشگران زیادی جهت استراحت و میل یک غذای خوشمزه به سراغ آن می‌روند. در این رستوران انواع غذاهای ترکی طبخ می‌شود که هر کدام از آنها مزهای فوق‌العاده و خاص دارند. در نزدیکی رستوران میکلاجاذبههای گردشگری و تفریحی بسیار زیادی وجود دارد که گردشگران میتوانند به راحتی پس از میل یک غذای فوقالعاده خوشمزه به سراغ بازدید و خرید از آنها بروند. جاذبههایی که در اطراف این رستوران قرار گرفتهاند شامل مراکز خرید جواهر استانبول و اوزدیلک میشوند. همچنین فرودگاه بین‌المللی استانبول نیز در نزدیکی رستوران میکلاقرار گرفته است.

مراکز مهم شهر که به رستوران میکلا استانبول نزدیک هستند

از مراکز بسیار مهم و خاصی که به رستوران میکلانزدیک بوده میتوان به بیمارستانهای آجی بادم تکسیم و آمریکایی اشاره کرد. همچنین به میدان تکسیم یا همان مرکز شهر نزدیک است. همین موضوع باعث میشود تا دسترسی شما به مرکز شهر و دیگر نقاط آن راحتتر باشد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.5 از 5 | از 100 کاربران به رستوران ملیکا استانبول