امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به الکیمیا

الکیمیا

شهر بارسلون تعداد زیادی رستوران در خود جای داده که رستوران الکیمیا یکی از رستوران های با کیفیت آن می باشد. شهر بارسلون برای دوستداران فوتبال نام آشنا بوده و این شهر به دلیل داشتن تیم فوتبال توانا و با تکنیک، بسیار محبوب است. تعداد زیادی از گردشگران جهانی تمایل به بازدید از این شهر دارند تا هم در کنار تماشای جاذبه های این شهر برای دیدن تمرین ها و بازی های هیجان انگیز تیم بارسلونا نیز به "ورزشگاه نیوکمپ" که خود از دیدنی های این شهر محسوب می شود بروند.
در رستوران الکیمیا غذاهای متنوعی از قبیل غذاهای اروپایی، اسپانیایی و مدیترانه ای برای گردشگران تور بارسلون سرو می شود. آن دسته از گردشگرانی که گیاه خوار هستند نیز در رستوران الکیمیا می توانند غذای باب میلی سفارش بدهند و از آن لذت ببرند. رستوران الکیمیا (Alkimia) که یکی از رستوران های محبوب این شهر است، توسط یک آشپز شناخته شده در سطح جهان، اداره می شود. رستوران الکیمیا در سال 2002 به وسیله او و همسرش افتتاح گردید و از آن پس جایزه های زیادی را به خود اختصاص داد.
قیمت غذاهای رستوران الکیمیا مطابق با غذایی که سفارش می دهید بین 75 تا 155 یورو می باشد. در رستوران الکیمیا غذاهای خوش طعم و دلچسبی طبخ می شود و کارکنان مبادی آداب آن در فضایی زیبا آن ها را در اختیار توریست های تور بارسلون قرار می دهند. رستوران الکیمیا دارای فضای مناسبی برای قرارها و گفتگوهای کاری است. برای رفتن به این رستوران گردشگران تور اسپانیا می توانند از طریق مترو (ساگرادا فمیلیا) اقدام کنند و به راحتی به رستوران الکیمیا برسند. برای رفتن به این رستوران باید از قبل میز رزرو کنید. رستوران الکیمیا در همه ی روزهای هفته به غیر از شنبه ها و 1شنبه ها، از ساعت 1:30 تا 3:30 بعداز ظهر و 8 تا 10:30 شب به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. 

نظرات مردم درباره الکیمیا

دانوش 4 مهر 97
0
رستوران الکیمیا از نظر قیمتی و دسترسی چجوری هست؟
درج نظر