Lahzeakhar.com

تور بارسلون

امتیاز 5 از 5 | از 102

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های بارسلون

تور بارسلون

در ادامه صفحه تور بارسلون می توانید لیستی از به روز ترین تورهای بارسلون آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

در این بخش از قسمت سایت قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با شهر بارسلون که یکی از ‏شهر های مهم و توریستی کشور اسپانیا است در اختیار گردشگران تور بارسلون همچنین ‏کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. سالانه ایرانیان زیادی با تور بارسلون به دومین شهر کشور زیبا و توریستی اسپانیا سفر ‏می کنند و از جاذبه های متعدد آن بازدید می کنند. شهر بارسلون پس از مادرید پرجمعیت ترین شهر و همچنین مهم ترین بندر کشور ‏اسپانیا می باشد. اغلب مردم بارسلون به زبان اسپانیایی تکلم می کنند و به زبان انگلیسی نیز مسلط اند ‏همچنین لازم به ذکر است که دین اغلب آن ها مسیحی کاتولیک می باشد. 
این شهر جاذبه های زیادی را در خود جای داده است که برخی از آن ها عبارتند از کلیسا ‏ساگرادا فامیلیا (‏Sagrada familia‏)، آب نمای جادویی (‏montjuic‏)، موزه پیکاسو (‏Picasso ‎museum‏)، خیابان لا رامبلا (‏La Rambla‏)، استادیوم نیوکمپ (‏Camp Nou‏)، گوتیک کوآوتر ‏‏(‏Gothic Quarter‏)، پارک گوئل (‏park Guell‏)، خانه های مدرن، تیبیدابو (‏Tibidabo‏)، کاسا ‏میلا، پارک موون جوییک، ساحل بارسلونتا، موزه هنر های ملی کاتالونیا و غیره که ‏گردشگران تور بارسلون می توانند به سادگی از آن ها بازدید کنند. اگر قصد سفر با تور بارسلون را دارید خوب است بدانید که در سفر با تور بارسلون می ‏توانید اجناس زیر را به عنوان سوغاتی خریداری کنید 
پیراهن اختصاصی بارسلونا، لباس های طراحی شده توسط طراحان معروف اسپانیایی، ‏کوکی ‏Galletas، تورون (‏turron‏) یا نوقا، آثار و محصولات فرهنگی، آثار سفالی، صندل های ‏espardenyes، کارت پستال، کفش های ‏camper‏. بهترین زمان سفر با تور بارسلون با توجه به آب و هوای این شهر و همچنین موقعیت ‏جغرافی آن فصل بهار و فصل پاییز به خصوص ماه های اردیبهشت و خرداد می باشد. 
لازم به ذکر است بارسلون محل برگزاری بهترین و مهیج ترین فستیوال های دنیا است و ‏اغلب آن ها در ماه های خرداد و تیر برگزار می شود. ‏

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است