رستوران ویکتوریا

سالانه گردشگران زیادی به کشور اتریش سفر می کنند و به همین سبب رستوران های زیادی در این کشور وجود دارد که یکی از با کیفیت ترین رستوران های آن، رستوران ویکتوریا می باشد.
رستوران ویکتوریا در شهر اینسبروک واقع شده است. رستوران ویکتوریا غذاهای تایلندی خوش طعم و سوشی را برای گردشگران تور اتریش ارائه می کند. گردشگران تور اتریش می توانند این غذاها را با خود به بیرون از رستوران ببرند و در محل مورد نظر خود میل کنند یا این که در داخل رستوران غذای خود را سرو کنند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به غذا و خوراکی خیلی علاقه دارند و همواره به دنبال تجربه کردن غذاهای جدید، رنگارنگ و نا رایج هستند، حتما به رستوران ویکتوریا رفته و از غذاهای آن لذت ببرید. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که در انتخاب غذاهای آن تردید داشتید، می ‌توانید از بوفه استفاده کنید که غذاهای لذیذی را در اختیار شما گردشگران تور اتریش می گذارد و از شما پذیرایی می کند، از این طریق شما می ‌توانید انواع مختلف غذاهای تایلندی را امتحان کنید و از طعم های بی نظیر آن لذت ببرید.
شهر اینسبروک پایتخت ایالت تیرول می باشد. این شهر واقع در دره "این" و مابین سه رشته ‌کوه است. اگر در فصل زمستان با تور اروپا به این منطقه سفر کنید، می توانید از ورزش های زمستانی بی نظیر آن بهره مند شوید و اوقات خوشی را برای خود و خانواده رقم بزنید. ورزش های زمستانی این شهر سبب معروف شدن آن شده است و سالانه گردشگران تور اتریش را مجاب به بازدید از این منطقه می نماید. لازم به ذکر است که این شهر جاذبه‌های فرهنگی و موزه های زیادی نیز دارد که نظر جهانگردان را به خود جلب کرده است. رستوران‌ ویکتوریا در شهر اینسبروک هم حتما لحظات خوشی را برای شما می سازد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران ویکتوریا

اشک 4 مهر 97
3
اگر می خواید غذای تایلند رو امتحان کنید رستوران ویکتوریا پیشنهاد خوبی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر