شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون

شهر ایکیتوس (Iquitos) معروف به شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون، شهر ایکیتوس در اعماق جنگل های آمازون و در قاره آمریکا واقع شده است. شهر پنهان در حوزه جنگل آمازون و تقاطع رودخانه نانای و رودخانه ایتایا، 3700 کیلومتری اقیانوس اطلس و 1030 کیلومتری شمال شرقی لیما قرار گرفته است.

این شهر به دلیل قرار گرفتن در حوزه جنگل آمازون، بسیاری از ویژگی های این جنگل را به خود اختصاص داده است که می توان به گونه های بسیار خطرناک حیواناتی مثل آناکوندا و جگوار و بسیاری از گونه های سمی و مرگ بار گیاهان که در این منطقه زندگی می کنند، اشاره کرد. جنگل های آمازون بیشتر از 20 درصد اکسیژن کل کره زمین را تولید می کنند و قدمت آن به 500 سال گذشته باز می گردد. هیچ جاده ای برای رسیدن به این شهر پنهان وجود ندارد و تنها مسیر دسترسی از طریق جنگل می باشد. شهر ایکیتوس بزرگ ترین شهر دنیا است که دسترسی به آن از راه جاده غیر ممکن می باشد. ایکیتوس بزرگ ترین شهر پنهان و فاقد جاده کشف شده در جنگل های آمازون و قاره آمریکا می باشد.

 این شهر بالغ بر 430 هزار نفر جمعیت دارد. در سال 2012، گردشگران فراوانی بالغ بر 250 هزار نفر برای بازدید از شهر به این سفر کردند. این شهر جزء یکی از زیبا ترین و پر بازدید تری جاذبه جنگل های آمازون می باشد. علاوه بر این، شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون دارای فضایی آرام و دلپذیر است که به همین خاطر هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور برزیل به این منطقه سفر می کنند. درینکویو را به عنوان یکی از شگفت انگیزترین مکان های تفریحی و توریستی خود معرفی کرده است و هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور برزیل به این منطقه سفر می کنند. ترکیه در حال حاضر بالاترین درآمد و توریست را از صنعت گردشگری، در میان کشور های منطقه دارد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری