امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون

شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون

شهر ایکیتوس (Iquitos) معروف به شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون، شهر ایکیتوس در اعماق جنگل های آمازون و در قاره آمریکا واقع شده است. شهر پنهان در حوزه جنگل آمازون و تقاطع رودخانه نانای و رودخانه ایتایا، 3700 کیلومتری اقیانوس اطلس و 1030 کیلومتری شمال شرقی لیما قرار گرفته است.
این شهر به دلیل قرار گرفتن در حوزه جنگل آمازون، بسیاری از ویژگی های این جنگل را به خود اختصاص داده است که می توان به گونه های بسیار خطرناک حیواناتی مثل آناکوندا و جگوار و بسیاری از گونه های سمی و مرگ بار گیاهان که در این منطقه زندگی می کنند، اشاره کرد. جنگل های آمازون بیشتر از 20 درصد اکسیژن کل کره زمین را تولید می کنند و قدمت آن به 500 سال گذشته باز می گردد. هیچ جاده ای برای رسیدن به این شهر پنهان وجود ندارد و تنها مسیر دسترسی از طریق جنگل می باشد. شهر ایکیتوس بزرگ ترین شهر دنیا است که دسترسی به آن از راه جاده غیر ممکن می باشد. ایکیتوس بزرگ ترین شهر پنهان و فاقد جاده کشف شده در جنگل های آمازون و قاره آمریکا می باشد.
 این شهر بالغ بر 430 هزار نفر جمعیت دارد. در سال 2012، گردشگران فراوانی بالغ بر 250 هزار نفر برای بازدید از شهر به این سفر کردند. این شهر جزء یکی از زیبا ترین و پر بازدید تری جاذبه جنگل های آمازون می باشد. علاوه بر این، شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون دارای فضایی آرام و دلپذیر است که به همین خاطر هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور برزیل به این منطقه سفر می کنند. درینکویو را به عنوان یکی از شگفت انگیزترین مکان های تفریحی و توریستی خود معرفی کرده است و هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور برزیل به این منطقه سفر می کنند. ترکیه در حال حاضر بالاترین درآمد و توریست را از صنعت گردشگری، در میان کشور های منطقه دارد.
درج نظر