درخت ۱۴۰۰ ساله بومی چین

همانطور که می دانید چین یکی از مقاصد گردشگری محبوب به شمار می رود که سالانه گردشگران زیادی این مسیر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.در این کشور با تمدن جاذبه های گردشگری و تاریخی فراوانی خواهید دید که یکی از آن ها درخت ۱۴۰۰ ساله بومی چین می باشد.در ادامه گردشگران عزیز را با درخت ۱۴۰۰ ساله بومی چین بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
گردشگران تور چین توجه داشته باشند که نام درخت ۱۴۰۰ ساله بومی چین جینکو نام دارد که سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از این درخت زیبا به این کشور سفر می کنند و سال به سال طرفداران و بازدید کنندگان این درخت کهن سال رو به افزایش می باشد.
یکی از مناظر زیبایی که می توانید از این درخت مشاهده نمایید در ماه نوامبر می باشد که برگ های طلایی آن شروع به ریختن می کند و اقیانوسی زرد رنگ روی زمین به وجود می آورد و صحنه ای تکرار نشدنی و خارق العاده را به وجود می آورد و به جرات می توان گفت یکی از بهترین تاریخ برای بازدید محسوب می شود.
درخت قدیمی جینکو درختی خزان پذیر و بزرگیست که در کنار معبد گو گوان یین بودایی ها درست و در کوه های Zhongnan   واقع شده که در ماه نوامبر یک جشن رویایی و پاییزی را به ارمغان می آورد.
گردشگران عزیز تور چین بدانند که درخت جینکو بیش از 20 متر (65 پا ) و حدود 3 متر (10 پا ) عرض دارد.
طبق گفته ها این درخت در  طول سلسله تانگ بین سال های 618-907 کاشته شده است.
درخت جینکو در چین علاوه بر زیبایی ، خواص دارویی زیادی مانند : درمان آلزایمر ، پارکینسون ، اسکیزوفرنی ، ناتوانی مغزی ، اظطراب ، افسردگی و نقص حافظه با سن نیز دارد.
یکی از نکات جالب ، به دلیل قدمت 27 میلیون ساله این درخت به فسیل زنده شهرت دارد.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما