بلندترین تاب گردان دنیا

شهربازی یکی از تفریحات برتر دنیا محسوب می گردد که بیش تر ماجراجویان و اهل آدرنالین به دنبال هیجان انگیز ترین وسایل بازی در جهان می باشند.بلندترین تاب گردان دنیا یکی از همان وسایل بازی هیجان انگیز به شمار می رود که بسیاری از گردشگران آرزو دارند برای یک بار هم شده از این تاب گردان استفاده کنند. در ادامه ماجراجویان عزیز را با بلندترین تاب گردان دنیا بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
تاب گردان از آن دسته وسایل محبوب شهربازی و پارک ها به شمار می رود که توانسته در گینس رکورد های زیادی کسب کند.چرخ و فلک ها انواع گوناگونی دارند اما این بار با چرخ و فلکی آشنا خواهیم شد که به صورت تاب گردان عمل می کند و عنوان بلندترین تاب گردان دنیا را به خود کسب کرده است.
بلند ترین تاب گردان در آمریکا ، ایالت تگزاس واقع شده که اسکای اسکریمر نام دارد.گردشگران تور لحظه آخری بدانند که این تاب گردان 122.78 متر ارتفاع دارد که در شهربازی سیکس فلگز و یا همان شش پرچم تگزاس قرار گرفته است.مساحت کلی این شهربازی 122 هکتار بوده و از محبوب ترین شهربازی های آمریکا محسوب می گردد.
این شهربازی پر طرفدار در سال 1961 میلادی تاسیس ، اما تاب گردان سر به فلک کشیده در سال 2013 میلادی در رکورد های گینس به ثبت رسید.
 
 
لازم به ذکر است که شهربازی دیگری هم به نام شش پرچم ایالت جورجیا وجود دارد که درون آن ترن ها و چرخ و فلک های بسیار ترسناک و هیجان انگیزی در آن وجود دارد.این دو شهربازی شباهت های بسیار زیادی با یک دیگر دارند و می توان گفت به یک صورت یکپارچه مدیریت می شوند.
اگر آن دسته از گردشگرانی هستید که به دنبال هیجان می گردید لینک اشاره شده را لمس و با هیجان انگیز ترین شهربازی های جهان بیش تر آشنا شوید.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما