کوچکترین هتل دنیا

هتل 5 ستاره ا هاسل در کشور آلمان در شهر آمبرگ واقع شده است. مساحت این هتل بسیار کوچک در حدود 53 متر مربع می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای اقامت در کوچک ترین هتل دنیا، تور آلمان را در برنامه سفر خود قرار می دهند. ساختمان این هتل در سال 1728 ساخته شده است، در آن دوره در کشور آلمان قانونی وجود داشت که فقط زوج هایی که دارای خانه بوده اند، اجازه ی ازدواج داشته اند. این خانه برای افرادی که از نظر مالی توان کمی دارند ساخته شد، به همین دلیل این ساختمان به خانه ی عروسی معروف است. سال ها بعد این بنا بازسازی و به هتل تبدیل شد. اسم این هتل در کتاب گینس به عنوان کوچک ترین هتل دنیا در سال 2008 ثبت شده است.ا هاسل در فصای بسیار کوچکی در میان دو ساختمان، با عرضی در حدود 2.5 متر ساخته شده است. گردشگران تور اروپا جالب است بدانند که این هتل تمام امکانات یک هتل لوکس را دارا می باشد. از اماکانات این هتل می توان به تلویزیون HD، تخت خواب بسیار راحت، حمام، مبلمان، طراحی بسیار لوکس فضای داخلی و سیستم تهویه مطبوع اشاره کرد.
جالب است بدانید که هزینه اقامت در ا هاسل بالا بوده و برای یک شب اقامت باشد 240 یورو پرداخت کنید. همچنین برای اقامت در این هتل باید از چندین ماه قبل اتاق خود را رزور کنید. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کوچکترین هتل دنیا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.