شهربازی های هیجان انگیز

شاید شما هم از آن دسته از گردشگرانی هستید که در طول سفرتان شهربازی در الویت ها باشد و علاقه دارید و شهربازی های هیجان انگیز را بشناسید در این قسمت از لحظه آخر گردشگران را با شهربازی های هیجان انگیز بیش تر آشنا خواهیم کرد.
1.یونیورسال آیلند آو ادونچر در آمریکا
گردشگران تور لحظه آخری قبل از هر چیزی بدانند بلیط این شهربازی هیجان انگیز 470 هزار تومان می باشد.این شهربازی که یکی از شهربازی های هیجان انگیز به شمار می رود از هفت جزیره با تم های گوناگون ساخته شده است.
 
2.دیسکاوری کو در آمریکا
این شهربازی که یک شهربازی استوایی محسوب می گردد در آن بازدیدکنندگان می توانند با دلفین ها شنا کنند.همچنین می توانند از صخره های مرجانی و تماشای ماهی ها نهایت لذت را ببرند.
 
3.مجیک کینگدم دیزنی در آمریکا
گردشگران تور لحظه آخری برای بازدید از شهربازی می توانند بلیط های یک روزه ، دو روزه و سه روزه تهیه کنند ، بلیط های یک روزه ی این شهربازی 360 هزار تومان می باشد.بازدیدکنندگان در این شهربازی می توانند انواع سرگرمی ها و موجودات کارتون های دیزنی را ببیند و نهایت لذت را ببرند.همچنین در این شهربازی می توانید مراسم آتش بازی هیجان انگیزی را مشاهده نمایید.
 
4.یونیورسال استودیوز هالیوود در آمریکا
بهای بلیط این مجموعه 290 هزار تومان می باشد که می توانید لحظات خاصی از فیلم های هالیوودی را تجربه و تماشا کنید.جالب بدانید این مجموعه به عنوان پایتخت سرگرمی کالیفرنیا شناخته شده که درون آن انواع اتفاقات هیجان انگیز و اکشن و همچنین استودیوی واقعی ساخت فیلم را مشاهده کنید.
 
5.دیزنی هالیوود استودیوز در آمریکا
در این شهربازی می توانید پشت صحنه ی ساخت انواع فیلم ها ببینید و همچنین شما را به روزهای قدیمی دهه های 1930 و 1940 و نحوه ی ساخت معماری و فیلم های گوناگون می برد.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما