امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های گردشگری وارنا

جاذبه های گردشگری وارنا

یکی از شهر های توریستی پر طرفدار وارنا می باشد که جز سومین شهر های بزرگ بلغارستان به شمار می رود همچنین پایتخت دریایی بلغارستان محسوب می شود.اگر به بلغارستان سفر می کنید اگر فرصت دارید به شهر ساحلی وارنا سری بزنید تا سفر کاملی در پیش داشته باشید ، در این قسمت با جاذبه های گردشگری وارنا آشنا خواهید شد.
 
 
1. پارک پریمورسکی :
این پارک یکی از بزرگ ترین پارک های اروپا می باشد که در سال 1878 ساخته شد.این پارک یک مکان تفریحی و فرهنگی نیز است. از بخش های دیگر این پارک می توان به آکواریوم و تئاتر اشاره کرد. همچنین می توانید بعد از گشت و گذار در این پارک به کافه مافه وارنا و یا کافه های اطراف بروید و خستگی خود را در کنید.
 
 
2. آکواریوم وارنا :
یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری وارنا بازدید از آکواریوم وارنا می باشد که گونه ها و آبزیان زیادی در این آکواریوم زندگی و برای مردم به نمایش گذاشته اند.قسمتی از این آکواریم به صدف ها اختصاص داده شده است.این آکواریوم همه روزه غیر از روز های دوشنبه از ساعت 9 صبح تا 7  بعد از ظهر باز و روز های دوشنبه تا ساعت 5 بعد از ظهر به روی عموم باز می باشد.
 
 
3. باغ وحش تور وارنا :
اگر به بازدید از باغ وحش علاقه ی زیادی دارید بازدید از باغ وحش وارنا را به شما پیشنهاد می کنیم ، در این باغ وحش انواع پرندگان ، و حیواناتی مانند ببر ، خرس ، شیر ، میمون و شتر نیز نگهداری می شود.
ساعت بازدید از این باغ وحش در فصل زمستان 9 صبح تا ساعت 16:30 و در فصل تابستان از ساعت 9 صبح تا ساعت 18:00 باز می باشد.
 
 
4. جنگل سنگی وارنا :
یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری وارنا جنگل سنگی در 10 مایلی جنوب غربی وارنا وجود دارد.این منطقه میلیون ها سال پیش بستر دریا بوده است. در حال حاضر تعدادی غار در این منطقه وجود دارد که مکان عالی برای علاقه مندان به غار نوردی می باشد. برای دسترسی به این جنگل سنگی می توانید به وسیله ی اوتوبوس و قطار 40 دقیقه ای به این منطقه خودتان را برسانید.

نظرات مردم درباره جاذبه های گردشگری وارنا

هیراد 13 آبان 97
0
اگر در مورد دیگر جاذبه های گردشگری وارنا بگید ممنون میشم
درج نظر