امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه مافه وارنا

کافه مافه وارنا

امروزه یکی از محبوب ترین تفریحاتی که در سراسر دنیا از سنین 16 تا 60 سال رواج دارد کافه گردی می باشد. به این صورت که شما می توانید به همراه دوست یا دوستان خود عصر خود را با نوشیدن یک چای یا قهوه، آبمیوه، کیک، دسر و ... به اتمام برسانید. کافه مافه وارنا یکی از بهترین و شیک ترین کافه های موجود در این شهر است که به دلیل نزدیک بودن به مرکز شهر مورد استقبال گردشگران خارجی تور وارنا قرار گرفته است. این کافه مثل تمامی کافه های موجود در دنیا دارای منوی کاملی از انواع نوشیدنی های سرد و گرم شامل: آبمیوه های طبیعی، چای، کافی، قهوه، هات چاکلت،چای وخصوص بلغاری و نوشیدنی های خنک بین المللی ، انواع دسر شامل: پاناکوتا، تیرامیسو، کرم شکلات و وانیل، کیک شکلاتی، کیک های میوه ای، انواع ساندویچ و تست های گوشت، کالباس و سبزیجات  خوشمزه می باشد.
 از دیگر امکانات کافه مافه وارنا می توان به داشتن اینترنت بیسیم رایگان، آزاد بودن استعمال دخانیات و اجرای موسیقی زنده در روزهای زوج توسط هنرمندان خوش ذوق بلغاری اشاره کرد. طراحی و دیزاین ساده در عین حال شیک ، صندلی و نیمکت های راحت، نورپردازی ملایم به همراه زمزمه موسیقی اصیل و دلنشین می تواند یک عصر به یاد ماندنی را برای شما و همراهانتان بسازد و به خاطره ای فراموش نشدنی بدل کند.
 مطمئنا یکی از بهترین راه ها برای رفع خستگی بعد از کار و یا استراحت پس از گشت و گذار در مراکز خرید و سطح شهر، نوشیدن یک آبمیوه به همراه تکه ای کیک می باشد که می تواند انرژی از دست رفته را تا حد زیادی بازگرداند. عموما کافه ها جزو بهترین گزینه برای ساختن یک عصر زیبا مناسب می باشند. کافه مافه وارنا از بهترین و شیک ترین کافه های موجود در وارنا است که امروزه علاوه بر مردمان شهر بین گردشگران تور وارنا از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. به طور کلی کافه مافه وارنا به گونه ای طراحی شده که باب میل هر سلیقه ای با هر رنج سنی می باشد.


درج نظر