بهترین غذا های خیابانی

فروشندگان غذا های خیابانی با غرفه های رنگی و رنگی و دکور های مخصوص خود قسمتی از سفر مسافران شده اند.در این میان مسافران شکم گردی وجود دارند که علاقمند هستند بهترین غذا های خیابانی را کشف کنند به همین دلیل در این قسمت از لحظه آخر قصد داریم بهترین غذا های خیابانی را به توریست های عزیز معرفی نماییم.
بانکوک
گردشگران تور بانکوک به هیچ عنوان نمی توانند از غذا های خیابانی این شهر بگذرند.در بانکوک می توانید از وعده ی صبحانه تا شام را از غذا های خیابانی خریداری نمایید و نهایت لذت را ببرید به طور مثال برای صبحانه شیر سویا و توفو ، نهار مرغ پلو و برای شام کباب و نودل میل کنید.

توکیو
توکیو بیش تر از مقصدی را که فکرش را می کنید دارای رستوران های لوکس می باشد.قابل توجه گردشگران تور ژاپن غذای ژاپن فقط سوشی نیست بلکه تنوع غذایی آن بیش تر از آن چیزیست که فکرش را می کنید.این شهر که یکی از بهترین غذا های خیابانی را دارد و در آن می توانید انواع غذا های گریل شده نظیر گوشت و سبزیجات را با قیمتی مناسب تر تهیه نمایید.

سیمیت یکی از شناخته ترین غذا های خیابانی ترکیه به شمار می رود که همه با آن آشنایی دارند اما در ترکیه می توانید بهترین غذا های خیابانی دیگر به غیر از سیمیت میل نمایید.دوروم و یا همان کباب لقمه از محبوب ترین غذا های این شهر به شمار می رود.همچنین غذای دیگر به نام لهمجون و یا همان پیتزای ترکی را امتحان نمایید و به هیچ عنوان بستنی ترکی علی الخصوص نوع پسته ای آن را از دست ندهید.

غذا خوردن در پاریس یکی از تفریحات خوشمزه ای می باشد که می توانید خود را مهمان کنید.در روز های بارانی و سرد پاریس هیچ چیز به اندازه ی شاه بلوط تفت شده به شما نمی چسبد.کرپ گندم سیاه با پنیر ، تخم مرغ و گوشت یکی از بهترین کرپ هایست که طرفداران زیادی دارد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر




رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما