سوغات چین

سوغات چین مانند وسعت کشورش بسیار گسترده و متنوع می باشد که شامل چای چین ، ابریشم چین ، چاپستیک ، جواهرات چینی ، یادگاری مائو و دیگر سوغاتی که در پکن ، شانگهای و گوانجو به سادگی می توانید تهیه نمایید. در این قسمت از لحظه آخر با چندین سوغات چین آشنا خواهید شد.
 
 
1. چای چین :
به دلیل اینکه چای در زندگی روز مره ایفای نقش می کند به همین دلیل کیفیت چای در مغازه های مختلف چین متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید چای معمولی که روزانه مردم می نوشند می توانید از خواروبار فروشی ها و سوپر مارکت ها می توانید سوغات چین را تهیه نمایید حتی در برخی از سوپر مارکت ها می توانید چای را بر حسب گرم خریداری کنید.
اگر هم که در شهر های بزرگ هستید برای خرید چای و متعلقات آن مانند قوری ، فنجان و ست کامل برای منزل می توانید به بازار چای سری بزنید که اغلب مغازه ها طیف گسترده ای از طرح های مختلف برای سلایق متفاوت دارد.
 
 
2. ابریشم چین :
اقلام ابریشمی یکی از سوغات چین پر طرفدار مناسب برای بانوان به شمار می رود.توجه داشته باشید که لباس های ابریشمی نسبت به کیفیتی که دارند گران می باشند. همین مسئله در مجموعه وسایل خواب هم صدق می کند اما اقلام کوچک تر مانند رو بالشتی ، کیف و لوازم جانبی قیمت های مناسب تری دارد که می توانید در بیش تر مناطق گردشگری به راحتی خریداری نمایید.
 
 
3. چوب غذا خوری چاپستیک چین :
اگر علاقه دارید مهارت غذا خوردن با چاپستیک در خانه های خود و دوستانتان ببرید و این سوغات چین را از فروشگاه های سراسر کشور خریداری نمایید فرقی هم نمی کند به دنبال یک جفت و یا چند جفت باشید.اگر هم مطمئن نیستید می توانید با چاپستیک غذا بخورید می توانید چوب های متصل به هم را پیدا و بخرید.
 
 
4. میناکاری خانه‌خانه چین :
محصولات مینا کاری از سال ها پیش در کشور  تور چین رواج و طرفداران زیادی داشته است. گلدان ، تسبیح ، جواهرات ، حواهرات ارزان قیمت و بشقاب محصولات ارزان قیمتی می باشد که در طول سفرتان می توانید یکی از پر طرفدار ترین سوغات چین را خریداری نمایید. فقط توجه داشته باشید این نوع محصولات کیفیت های یکسانی ندارند هنگام معامله توجه داشته باشید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سوغات چین

ویشکا 13 آبان 97
4
واااااااااای سوغات چین خیلی خوب و گوگولن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما