امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های گردشگری چین

جاذبه های گردشگری چین

چین کشوری تاریخی می باشد در این کشور سنت و مدرنیته در کنار یکدیگر ترکیب بسیار زیبایی را به وجود آورده است که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. در ادامه با لحظه آخر همراه شوید تا با جاذبه های گردشگری چین آشنا شوید.
 
 
1. دیوار بزرگ چین :
اگر به چین سفر می کنید بازدید از این دیوار عظیم و غول پیکر یکی از بهترین تجربه های شما خواهد بود به گونه ای که اگر از دیوار چین دیدن نکنید هیچ وقت سفرتان کامل نخواهد شد. قابل توجه گردشگران تور چین ، تور های متعددی برای بازدید از دیوار چین وجود دارد که می توانید با انتخاب یکی از این تور ها از قسمت مورد نظر این دیوار بازدید نمایید و همچنین برخی از تور های چین بازدید از دیوار چین در پکیج های خود می باشد.
 
 
2. میدان تیان آنمن :
حتما این میدان را در انواع فیلم های چینی دیده اید اما تا آن را از نزدیک نبینید متوجه عظمت و بزرگی آن نخواهید شد. در این میدان دیدنی های زیادی وجود دارد که از میان می توان به تالار بزرگ مردم ، برج تیان آنمن ، موزه‌ی ملی و تصویر مائو تسه تونگ و بنای یادبود می توان اشاره کرد و به همین دلیل است که یکی از جاذبه های گردشگری چین محسوب می شود. قابل توجه بازدید کنندگان این میدان که باید بدانند ، هر گونه عکسبرداری و فلیمبرداری در این میدان ممنوع می باشد.
 
 
3. پکن :
شهر پکن با جمعیت 23 میلیون نفری یکی از پر جمعیت ترین شهر های چین است. پکن شهری است که شما راچین مدرن و پیشرفت آشنا می کند و می توانید در کنار میدان تیان آنمن ، مراکز خرید متعدد و همچنین از دیوار چین دیدن نمایید.
 
 
4. هنگ کنگ :
شهر هنگ کنگ به دلیل اینکه به مدت 99 سال تحت کنترل بریتانیا بود به همین دلیل با سفر به این قسمت آمیزه ای از فرهنگ شرق و غرب را به وضوح می بینید. این شهر با وجود مغازه های متععد و زیبا ، غذا های خوشمزه ، انواع تفریحات شبانه و دیگر به یکی از جاذبه های گردشگری چین تبدیل شده است.

نظرات مردم درباره جاذبه های گردشگری چین

شهریار 30 دی 97
1
این شهر هنگ کنگ که یکی از جاذبه های گردشگری چین هست یه چیزی تو مایه های نیویورک تو آمریکاست
نازآفرین 13 آبان 97
2
به نظر من که جاذبه های گردشگری چین اصلا تمومی نداره از بس زیاد و زیباست
درج نظر