شرایط تحصیل در اکراین

موسسه علم و دانش در اکراین با مجوز رسمی و با گذراندن دوره های زبان در اکراین به صورت نیمه وقت و یا پاره وقت و با توجه به تخصص شما در شرکت ها ، موسسات ، مراکز فروش ، فروشگاه ها و دیگر قسمت ها متقاضیان را استخدام می کنند. در ادامه این مطلب لحظه آخر را همراهی کنید تا با شرایط تحصیل در اکراین بیش تر مطلع شوید.تمامی دانشگاه های اکراین دولتی و در سطح بالایی می باشد و شهریه آن به دلیل حمایت دولت و اختصاص بودجه به دانشگاه ها نسبت به کشور های دیگر ارزان تر می باشد. در عین تحصیلات در سطح بالا و عالی به دانشجویان ارائه می شود زیرا اکراین و روسیه در زمان اتحادیه شوروی بسیار توسعه یافت و طبق قوانین دنیای مدرن به پیشرفت عالی خود ادامه داد.
جالب است بدانید که امنیت دانشجو از زمان رسیدن به مقصد تا هنگام برگشت تامین خواهد شد. دانشجو به هنگام رسیدن به فرودگاه توسط نماینده از فرودگاه به دانشگاه انتقال داده می شود و پس از ثبت نام تکمیلی به خوابگاه منتقل می گردد. همچنین در طول تحصیل دانشجویان خارجی توسط یک تیم متخصص در دانشگاه هدایت و راهنمایی و به تمامی مشکلات آن ها رسیدگی می شود و خوابگاه های دانشجویی دارای یک سیستم امنیتی و محدودیت زمان برای مهمانان می باشد تا برای دانشجویان زندگی خوبی را فراهم نمایند.
مردم اکراین مردمی بسیار آرام و صلح جویی هستند و شهر های آن دارای سیستم قدرتمند امنیت پلیس هستند. همچین نژاد پرستی در هیچ قسمت آن به چشم نمی خورد. برخورد مردم اکراین با خارجی ها بسیار خوب و با احترام می باشد به همین دلیل شرایط تحصیل در اکراین بسیار آسان می باشد.
شرایط تحصیل در اکراین مانند دیگر نظام های تحصیلی اروپایی و آمریکا می باشد که 4 سال دوره کارشناسی و 2 سال دوره کارشناسی ارشد و دکترای 2 تا 3 ساله می باشد.
هزینه زندگی دانشجویی در اکراین :
هزینه خورد و خوراک ماهیانه به مبلغ 150 دلار
هزینه اجاره خانه مسکونی به مبلغ ماهیانه 300 دلار
همچنین تمامی دانشگاه های اکراین دارای خوابگاه می باشند که با هزینه کمتری می توانید از آن استفاده نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز شرایط تحصیل در اکراین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
یکتا 14 تیر 1396
0
جای مورد اطمینانی برای اقدام می تونید معرفی کنید ؟
الهام 14 تیر 1396
2
من اکراین رفتم واقعا همینجور هست مردم خیلی خوب و خوش برخوردی داره
فرهاد هامونی 27 تیر 1396
2
اگر شرایط تحصیل مدارک مور نیاط همچنین هزینه ثبت نام و شهریه های دانشگاه را هم بگید ممنون میشم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری