مسابقه سفرنامه نویسی نوروز 98

به سفر بروید، سفر خود را برای ما تعریف کنید و جایزه بگیرید!
لحظه آخر با هدف تشویق و ترغیب کاربران سایت برای به اشتراک گذاری تجارب سفر با دیگران، قصد دارد یک مسابقه سفرنامه نویسی مهیج در نوروز 98 برگزار کند، اگر از علاقمندان به شرکت در این برنامه و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مسابقه سفرنامه نویسی نوروز 98 هستید در ادامه این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید.
برای شرکت در این مسابقه کافیست شرحی از سفر خود برای ما بنویسید، اما توجه داشته باشید که سفرنامه شما باید ساختاری مشخص داشته و شامل مقدمه، متن اصلی و بخش پایانی باشد.
لازم به ذکر است که لحظه آخر قوانینی به منظور بهبود کیفیت سفرنامه های ارسالی در نظر گرفته است که برای اطلاع از آن ها می توانید مقاله "مسابقه سفرنامه نویسی نوروز 98" را مطالعه نمایید.
 
 
خوب است بدانید که سفرنامه های ارسالی بین 1 تا 10 امتیاز دریافت می کنند و شرکت کنندگان در مسابقه با در نظر گرفتن ساختار مناسب و انجام کار هایی نظیر افزودن عکس و ویدئو به سفرنامه خود می توانند امتیاز بیشتری کسب کرده و از برندگان خوش شانس مسابقه سفرنامه نویسی نوروز 98 باشند.
معمولاً هیجان انگیز ترین قسمت هر مسابقه ای مربوط به جوایز آن می باشد، لحظه آخر برای برندگان این مسابقه سه نوع جایزه در نظر گرفته است که عبارتند از:
- بن خرید تور از سایت لحظه آخر به ارزش 300 میلیون ریال، به 10 نفر از شرکت کنندگانی که سفرنامه آن ها، حداقل 3 امتیاز دریافت کرده است. ( به قید قرعه)
- جایزه نقدی به ارزش 120 میلیون ریال به سه اثر برتر
- جایزه سوپرایزی لحظه آخر به ارزش 80 میلیون ریال 
اگر قصد شرکت در این مسابقه را دارید باید بدانید که  برای ارسال سفرنامه های خود می توانید از ایمیل "lahzeakhar.com@gmail.com" و یا فرم موجود در صفحه "مسابقه سفرنامه نویسی نوروز 98" استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مسابقه سفرنامه نویسی ما را در صفحه اینستاگرام لحظه آخر دنبال کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مسابقه سفرنامه نویسی نوروز 98

علیرضا 29 اسفند 97
1
تا چه زمانی برای ارسال سفر نامه ها وقت داریم ؟
ادمین 29 اسفند 97
0
دوست عزیز مهلت ارسال سفرنامه ها تا 15 ام اردیبهشت می باشد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما