مارپیچ ترین جاده هند

📅 انتشار : 1397/10/26 📅 بروزرسانی : 1401/11/19 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 1131

مارپیچ ترین جاده هند
نام مارپیچ ترین جاده هند
آدرس مارپیچ ترین جاده هند
آدرس مارپیچ ترین جاده هند

مارپیچ ترین جاده هند در واقع جاده منتهی به ارگ کنداودو می باشد که یکی از جاذبه های تاریخی کشور هند است و گردشگران تور هند برای دسترسی به این جاذبه باید مارپیچ ترین جاده هند عبور کنند.

روایت پیدایش مارپیچ ترین جاده هند

راکش پولاپا عکاس خوش ذوق هندی هنگام عکاسی از ارگ کنداودو با جاده ای بسیار زیبا مواجه شد و شروع به عکاسی از آن کرد، وی با انتشار عکس های این جاده تعجب و شگفتی بسیاری از مردم را بر انگیخت، تصاویری که این عکاس ماهر از جاده پر پیچ و هم منتهی به ارگ کنداودو ثبت کرد،  به سرعت در جهان انتشار یافته و سبب شهرت این جاده شد.
 
سفر به شهر زیبای هند و تماشای عمارت های باستانی و زیبای این کشور
 
خوب است بدانید که راکش پولاپا برای ثبت تصاویر زیبا از این جاده برنده مدال طلا آیوین در سال 2018 و جایزه کانن 2017 شد، همچنین بهتر است  بدانید عکس های گرفته شده از جاده توسط این عکاس ماهر، کاملا طبیعی بوده و هیچگونه ویرایشی بر روی آن ها انجام نشده است البته باید توجه داشته باشید که برخی از عکس های کلی از جاده، ترکیب چندین عکس مختلف می باشد. همین امر سبب شد که این جاده نیز به لیست عجیب ترین جاده های مارپیچ جهان اضافه شود.
 
همانطور که پیش تر اشاره کردیم این جاده به ارگ قدیمی کنداودو ختم می شود و بسیاری از گردشگران تور هند برای بازدید از این قلعه به جنوب شرقی هند می روند، خوب است بدانید که این ارگ از دوره چولا (قرن 14 میلادی) به جای مانده است و بازدید از آن می توانند اطلاعات بسیار ارزنده ای در رابطه با تاریخچه کشور هند در اختیار گردشگران تور هند قرار دهد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4 از 5 | از 103 کاربران به مارپیچ ترین جاده هند