موزه ای از تاریخ سوئیس

این موزه در ساختمانی به قدمت 130 سال واقع شده که طراح آن معمار معروف آندره لمبرت بوده است. آندره لمبرت این ساختمان 2 طبقه را به سبک قلعه های قرن 15 طراحی کرده و در بخشی از آن نقاشی های زیبایی دیده می شود. موزه ای از تاریخ سوئیس در واقع دومین موزه بزرگ این کشور محسوب می شود. برای ورود به این موزه و بازدید از بخش های مختلف آن تعدادی پله را پیش رو دارید که باید از آن ها عبور کنید و وارد طبقه اول شوید.
در موزه تاریخی برن حدود 500 هزار اثر از دوران های مختلف تاریخ به نمایش درآمده که برخی از آن ها به قرن 19 و 20 تعلق دارند. در این موزه گردشگران تور سوئیس می توانند با تاریخ این کشور بیشتر آشنا شوند و از اشیاء مربوط به دوره های مختلف آن دیدن کنند. پرده ای منقش بورگاندی و مجموعه هایی از نقره و طلا که مربوط به قرون 16 الی 18 هستند قسمتی از موزه می باشند. علاوه بر این آثاری از قرن معاصر نیز در آن وجود دارد که گردشگران تور اروپا می توانند از نزدیک آن ها را تماشا کنند.
بخشی از این موزه به لوازم، دست نوشته، فیلم، اشیاء و کتاب های انیشتین تعلق دارد که نزد گردشگران تور سوئیس بسیار محبوب می باشد. خوب است بدانید که این فیزیک دان مشهور، سال هایی از زندگی خود را در این شهر گذرانده است و نظریه مهم نسبیت را هم در این شهر مطرح کرده است. جایزه نوبلی که در سال 1921 به او اهدا گشت نیز در میان آثاری که در موزه تاریخی برن وجود دارد، به چشم می خورد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به موزه ای از تاریخ سوئیس
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.