امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بزرگ ترین موزه هنری لوزان

بزرگ ترین موزه هنری لوزان

بزرگ ترین موزه هنری لوزان به نمایش آثار هنر خام اختصاص دارد که در این مقاله به معرفی این مجموعه و همچنین تعریف هنر خام خواهیم پرداخت بنابراین اگر از علاقمندان به هنر و موزه گردی هستید در ادامه با تیم لحظه آخر همراه باشید تا بزرگ ترین موزه هنری لوزان را بهتر بشناسید.
پیش از هر چیزی باید بدانید که هنر خام نوعی هنر برخاسته از خلاقیت افراد بدون تخصص و علم هنری می باشد که اولین بار توسط ژان دوبوفه، نقاش مشهور فرانسوی برای این دست از آثار هنری به کار برده شده است.
 
 
بزرگ ترین موزه هنری لوزان مجموعه از آثار ژان دوبوفه و هنرمندان دیگر را به نمایش گذاشته است و جالب است بدانید که این آثار تنها در نقاشی خلاصه نمی شود و بخش های مختلفی در این موزه برای نگهداری انواع آثار هنری خام در نظر گرفته شده است. برخی از این انواع عبارتند از مجسمه ها، نقاب ها و غیره.
جالب است بدانید که بخش های مختلف و محل نگهداری آثار موجود در این موزه همواره و به صورت مداوم در حال تغییر می باشد و علت این امر نیز طبقه بندی موضوعی آثار است که با ورود آثار جدید این طبقه بندی عوض می شود.
در حال حاظر بیش از 15 هزار اثر هنری بسیاری زیبا در این موزه نگهداری می شود که بازدید از آن ها برای علاقمندان به هنر بسیار جذاب است.
گردشگرانی که قصد سفر با تور لوزان و بازدید از بزرگ ترین موزه هنری لوزان را دارند باید بدانند که این موزه همه روزه بجز دوشنبه ها از ساعت 11:00 تا 18:00 آماده پذیرش علاقمندان و بازدید کنندگان می باشد.
دیدن آثار موجود در موزه هنر خام لوزان شما را با سبکی متفاوت از هنر آشنا خواهد کرد به همین جهت در سفر خود با تور لوزان بازدید از این مجموعه را فراموش نکنید.
آدرس موزه هنر خام لوزان: Avenue Bergières 11, 1004 Lausanne, Switzerland
درج نظر