امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هتلی به شکل ماموت در روسیه

هتلی به شکل ماموت در روسیه

کشور پهناور روسیه در سال های اخیر مقصد بسیاری از گردشگران و جهانگردان بوده است. دریاچه بایکال که در منطقه بوریاتیا روسیه واقع شده، بی اغراق یکی از بکر ترین و زیبا ترین مناطق توریستی این کشور است و بر همین اساس مسئولین منطقه بوریاتیا قصد دارند هتلی لوکس و خلاقانه به شکل ماموت در این منطقه احداث کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ساخت هتلی به شکل ماموت در روسیه، در ادامه این مقاله از سایت لحظه آخر با ما همراه باشید.
دریاچه بایکال در واقع در جنوب سیبری، بین جمهوری خود مختار بوریاتیا و استان ایرکوتسک روسیه قرار دارد. این دریاچه هفتمین دریاچه بزرگ کره زمین است. آب این دریاچه همانند کریستال شفاف و زلال است و بشر از آن به عنوان بزرگ ترین منبع آب شیرین جهان، بهره می برد. همچنین جالب است بدانید این دریاچه با وسعتی در حدود 31500 کیلو متر مربع و قدمت 25 میلیون ساله، قدیمی ترین دریاچه جهان نیز نامیده می شود. ساحل این دریاچه زیبا که دارای مناظر زیبا و چشم نواز است، امروزه به یکی از مناطق گردشگری کشور روسیه تبدیل شده است. از این رو شهرداری بوریاتیا روسیه از ساخت هتلی به شکل ماموت خبر داده و اعلام کرده که قرار است در ساحل دریاچه بایکال هتلی بسیار مرتفع و بزرگ بسازند که معماری آن به شکل یک ماموت طراحی شده است. گردشگران تور روسیه جالب است بدانید که ارتفاع هر یک از عاج های ماموت، حدود 100 متر در نظر گرفته شده است.
طراح این هتل یک مجسمه ساز روسی تبار است و در نظر دارد فضای داخلی سر ماموت را به اتاق جلسه و کنفرانس های هتل اختصاص دهد. شهردار منطقه بوریاتیا گفته است که با تکمیل ساخت هتلی به شکل ماموت در روسیه، آن را به عنوان نماد شهر انتخاب خواهند کرد. همچنین او طرح دریافت عواض از توریست های منطقه بایکال را در ماه آوریل تصویب کرده و گفته است که بودجه حاصله را به پاکسازی این منطقه گردشگری اختصاص خواهد داد.
گردشگران تور روسیه جالب است بدانید، طرح ساخت هتلی به شکل ماموت در روسیه بر گرفته شده از ماموت های منقرض شده ای است که در نزدیکی دریاچه بایکال و مناطق قطبی روسیه زندگی می کردند.

نظرات مردم درباره هتلی به شکل ماموت در روسیه

چینود 29 آبان 97
4
هتلی به شکل ماموت در روسیه تا چند سال دیگه عملی میشه
درج نظر