بهترین سواحل قبرس

کشور قبرس سواحل بسیاری را در خود جای داده است و ما در این مقاله قصد داریم بهترین سواحل قبرس را به کاربران سایت لحظه آخر و همچنین گردشگران تور قبرس معرفی کنیم، اگر از علاقمندان به طبیعت و سواحل زیبا هستید در ادامه با ما همراه باشید.
از بهترین سواحل قبرس می توان به ساحل آفرودیت، خلیج نوکوس، خلیج لارا، ساحل پورتو پوموس و غیره اشاره کرد که در این نوشته به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.
ساحل آفرودیت:
این ساحل را می توان یکی از زیبا ترین و بهترین سواحل قبرس دانست، این ساحل که در جاده میان شهر های لیماسول و پافوس واقع شده است مناظر بسیار زیبایی از طبیعت و دریا را به نمایش می گذارند و گردشگران تور قبرس می توانند ساعات بسیار مفرح و خوشی را در ساحل آفرودیت سپری کنند.
خلیج نوکوس:
خلیج نوکوس نیر یکی از بهترین سواحل قبرس به شمار می آید، تلفیق دریا، خط ساحلی و جنگل مناظر بی نظیر و بسیار زیبایی را در این ساحل به وجود آورده است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند، این ساحل از محبوبیت بسیاری در میان مردم قبرس برخوردار است و در روز های تعطیل می توانید مردم بومی که برای تفریح به خلیج نوکوس آمده اند را ببینید.
خلیج لارا:
این ساحل دارای نمای پانورما می باشد و به همین جهت گردشگران بسیاری را به سوی خود جلب می کند، خوب است بدانید که این ساحل زیستگاه لاکپشت های سبز می باشد و این موجودات زیبا در فصل تابستان در این ساحل شروع به تخم گزاری می کنند.
اگر قصد سفر با تور قبرس را دارید بازدید از این موجودات را از دست ندهید.
ساحل پورتو پوموس:
اگر به مناطق دنج و بکر علاقمند هستید بازدید از سواحل غربی جزیره قبرس را در برنامه های خود قرار دهید، سواحل پورتو پوموس یکی از بکر ترین سواحل قبرس می باشند که امکانات رفاهی بسیاری نظیر چتر های ساحلی را در خود جای داده اند.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور قبرس مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین سواحل قبرس

کرمی 30 آبان 97
0
به نظر من تمامی سواحل قبرس بهترین سواحل قبرس هستند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما